Tarptautinė antikorupcijos diena K.Simonavičiaus universitete (0)

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

2012 m. gruodžio 11 d. rytą studentus pasitiko Studentų atstovybės ir Teisės fakulteto Studentų mokslinės draugijos atstovai, kurie kolegas sveikino tarptautinės antikorupcijos dienos proga ir dalijo lipdukus su užrašais: „Būsiu sąžiningas teisininkas“,  „Būsiu sąžiningas antstolis“, „Būsiu sąžiningas prokuroras“, „Būsiu sąžiningas teisėjas“, „Būsiu sąžiningas advokatas“, „Būsiu sąžiningas muitininkas“, „Būsiu sąžiningas notaras“, ir „Esu sąžiningas žmogus“.  Šia iniciatyva teisės studijų studentai siekia pradėti diskusijas apie korupcijos lygį Lietuvos teisės sistemoje. Antikorupcinių lipdukų dalijimo akcija vyko ir kitose Lietuvos aukštosiose mokyklose, kuriose vykdomos teisės studijos.

Š. m. gruodžio 13 d. 15.55 val. (ketvirtadienį) teisės studijų studentai organizuoja diskusiją „Be korupcijos: 365 dienos per metus!“, kuri vyks Kazimiero Simonavičiaus universiteto 301 auditorijoje. Diskusijoje dalyvaus Specialiųjų tyrimų tarnybos, Kazimiero Simonavičiaus universiteto prof. dr. Ryšardas Burda ir „Transparency International“ Lietuvos skyriaus direktorius Sergėjus Muravjovas.

Taigi Kazimiero Simonavičiaus universiteto bendruomenė, minėdama tarptautinę antikorupcijos dieną, ragina nebūti abejingais korupcijai ne tik gruodžio 9 dieną, bet ištisus metus. Kiekvienas turi pradėti tai daryti nuo savęs: netoleruoti neteisėtos veiklos savo artimiausioje aplinkoje, mokykloje, darbovietėje, visuomeninėje, politinėje ar kitoje veikloje. Universiteto studentai pabrėžė, jog svarbu ne tik formaliai deklaruoti nepakantumą korupcijai, bet realiai tai įgyvendinti.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Kazimiero Simonavičiaus universitetas aktyviai remia antikorupcines nuostatas ir skaidrumo vertybes. Universiteto Etikos kodeksas aiškiai apibrėžia dėstytojų, mokslo darbuotojų, administracijos ir studentų veiklos vertybinius principus bei vengtino elgesio normas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė