LŽLEK: A.Račas pažeidė žurnalistikos ir leidėjų etikos kodeksą (1)

A.Račas

A.Račas

Naujienų agentūros BNS vadovas Artūras Račas, savo asmeniniame tinklaraštyje paskelbęs rašinį „Ekskursas į istoriją: kodėl prostitutai bačiuliai ir matoniai nepasigauna ŽIV“, pažeidė Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos kodeksą, nusprendė Lietuvos žurnalistų ir leidėjų etikos komisija.

Pats A. Račas su tuo nesutinka ir mielai bylinėtųsi teisme. Pasak jo racas.lt yra specifinis portalas, kuriame pateikiamos nuomonės, o ne visuomenės informavimo priemonė.

„Svarstymas truko neilgai – gal kokį pusvalandį. Per tą laiką aš išdėsčiau savo motyvus, pacitavau V.Adamkaus knygą, jo dekretą bei Valstybinių apdovanojimų įstatymą, prisiminiau, kaip A.Matonis savo ranka iniaciatyvinės grupės narius, rinkusius parašus prieš „Leo LT“ aferą, pavadino „veikėjais, siūlančiais stabdyti energetinės nepriklausomybės siekius”, kaip V.Blinkevičiūtę vadino „pensijų ministre“, o V.Adamkaus „šlepečių prezidentu nevadino“ ir dar kartą pareiškiau savo nuomonę, kad būtent už tai V.Adamkus jį BNS generaliniu direktoriumi ir vyriausiuoju redaktoriumi vadino (nors anas niekada tokiu nebuvo, nes niekada tam reikiamų kompetencijų ir gebėjimų neturėjo)“ – rašoma A.Račo tinklaraštyje.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė, Žiniasklaida | Žymos: , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė