Keistuolių teatras skelbia „Grybų karą ir taiką“ (0)

 Keistuolių teatro nuotr.

Keistuolių teatro nuotr.

Gruodžio 8 dieną Keistuolių teatro scenoje užvirs įnirtinga kova dėl spalvingų reginių ir nenutrūkstančio vaikų juoko – į sceną žengs Justino Marcinkevičiaus sueiliuoti „Grybų karo“ kareivėliai. Jiems vadovauja Keistuolių teatro režisierius Aidas Giniotis.

Muzikinio spektaklio vaikams strategijas dėliojantis režisierius žada, kad scenoje skambės dainos, kurias savo eiliuotoje pasakoje išrašė poetas Justinas Marcinkevičius ir įkvėpimo pagautas sudėliojo Aidas Giniotis, špagų ir liežuvio aštrumą bandys garsiausiais miško grybais užsimaskavę geriausi Keistuolių teatro aktoriai.

„Ar tikrai gresia karas ir pasaulio pabaiga? Kodėl grybai nesusitaiko su pasaulio tvarka? Kas išties nutiko Grybų respublikoje po pirmųjų „demokratinių“ rinkimų? Kodėl prezidentas Baravykas tapo diktatoriumi? Į šiuos ir kitus klausimus ieškosime atsakymo kartu su vaikais, drauge pajuokaudami ir padainuodami. O jei beieškant, pasiklysime spektaklio vingiuose, į pagalbą žadėjo ateiti visų laukiamas Kalėdų Senelis,“ – muzikinio spektaklio vaikams viziją dėlioja Aidas Giniotis.

Muzikiniame spektaklyje vaikams „Grybų karas ir taika“ kareiviškas kepurytes jau matuojasi aktoriai Agnė Kaktaitė, Ieva Stundžytė, Vesta Šumilovaitė, Darius Auželis, Eimantas Bareikis, Giedrius Kiela, Vytautas Leistrumas ir Dalius Skamarakas. Maestro Grybo Lepšio vardu prisidengęs aktorius Vytautas Leistrumas prasitarė, kad visų žiūrovų laukia „išskirtinai „giniotiškas“, todėl labai „keistuoliškas spektaklis“.

„Kiekviename mūsų gyvena bent po vieną mažą ir piktą grybuką, kuris verčia mus siusti, rėkti, užsimanyti negerų dalykų, trypti kojomis ir garsiai šaukti… Taigi šį kartą Keistuolių scenoje ir parodysime, kaip tuos grybukus išrauti, sukrauti į didelę pintinę ir paslėpti taip, kad niekas nerastų ir kad ateityje vėl „grybo pjauti“ netektų“, – sako Vytautas Leistrumas.

Kostiumus spektakliui kuria dailininkė ir scenografė Ramunė Skrebūnaitė. Ji prisipažįsta, kad šį kartą prie spektaklio kūrimo prisijungė ir Keistuolių teatro gerbėjai, kurie nepatingėjo perkratyti savo spintas ir palėpes bei, atradę senų būgnelių, būgnų ir barškučių, į teatrą atrideno. „Džiaugiuosi, kad ne vienas vaikas, žiūrėdamas šį spektaklį ne tik bus įtrauktas į veiksmą, bet ir galės matyti, kaip jo senas, per klaidą neišmestas būgnelis, vaidina Keistuolių teatre“, – teigia dešimtis senų būgnų naujam gyvenimui prikėlusi dailininkė Ramunė Skrebūnaitė.

Taigi visi, kurie nori pamatyti Keistuolių „Grybų karą ir taiką“, ruoškite pintines ir keliaukite į Keistuolių teatrą.

Daugiau informacijos ieškokite čia.

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė