Pirmoji S.Valiulio premija – už nuopelnus fotografijai (0)

Skirmantas ValiulisLietuvos fotomenininkų sąjungos iniciatyva gruodžio 13 dieną Vilniaus rotušėje pirmą kartą bus teikiama garsaus kritiko Skirmanto Valiulio premija.

Premija įsteigta žinomam fotografijos ir kino bei televizijos kritikui S. Valiuliui (1938–2011) atminti ir jo bendražygiams bei sekėjams įvertinti ir paskatinti. Premija skiriama už reikšmingiausius ir profesionaliausius fotografijos istorijos tyrinėjimus ir publikacijas, kritikos darbus, kuratorinius projektus, fotografijos leidinių sudarymą, įvairiapusę fotografijos sklaidą ir populiarinimą Lietuvoje bei užsienyje per praėjusius metus arba už viso gyvenimo darbus.

Kasmečiame renginyje Vilniaus rotušėje bus įteiktos ir tradicinės Lietuvos fotomenininkų sąjungos premijos, apžvelgti šių metų leidiniai ir parodos. Renginio lankytojus į fotografinę aplinką įtrauks paroda, parengta pagal šių metų metraščio „Lietuvos fotografija: vakar ir šiandien“, kurio sudarytojas Nacionalinės premijos laureatas Algimantas Aleksandravičius, fotografijas.

Šis renginys kartu yra ir Lietuvos fotomėgėjų sąjungos įkūrimo 80-mečio, kuris bus minimas 2013 m. sausio 15 d., įžanga. Lietuvos fotomenininkų sąjunga yra kūrybinė sąjunga, tęsianti 1933 m. įkurtos Lietuvos fotomėgėjų sąjungos kūrybinę ir visuomeninę veiklą.

Parengta pagal ELTA informaciją

Kategorijos: Kultūra, Lietuvoje, Menas, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė