Patvirtinti trijų Seimo komisijų vadovai (0)

Seimas plenariniame posėdyje patvirtino Jaunimo ir sporto reikalų, Jūrinių ir žuvininkystės reikalų ir Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisijų pirmininkus ir pavaduotojus.

Už Seimo nutarimą “Dėl Lietuvos Respublikos Seimo nutarimo „Dėl Lietuvos Respublikos Seimo komisijų pirmininkų ir pavaduotojų patvirtinimo“ pakeitimo ir papildymo“ balsavo 86 Seimo nariai, prieš – balsavusių nebuvo, susilaikė 5 parlamentarai.

Pagal priimtą nutarimą Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininku patvirtintas Seimo narys Juras Požela, pirmininko pavaduotoju – Seimo narys Vytautas Kamblevičius.

Seimo narys Raimundas Paliukas patvirtintas Jūrinių ir žuvininkystės reikalų komisijos pirmininku, Seimo narys Eugenijus Gentvilas – pirmininko pavaduotoju.

Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisijos pirmininko pareigas eis Seimo narys Vytautas Saulis, pirmininko pavaduotojo pareigas – Seimo narys Arimantas Dumčius.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė