L.Merkevičius. Iškreipta tiesa, ištrinta atmintis, apkvailinta visuomenė (video) (46)

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

Neringa Venckienė | Alkas.lt nuotr.

2012 lapkričio 30 dieną Vilniaus 2-osios apylinkės teismas patenkino valstybės kaltintojo (!) ir gynybos prašymą išteisinti kaltinamąjį a.a. Andrių Ūsą.

2012 m. gruodžio 3 d. ELTA spaudos konferencijų salėje savo nuomonėmis apie priimtą nuosprendį su žurnalistais dalijosi Neringa Venckienė, Audronė Skučienė, Jonas Varkala, Valdas Vasiliauskas, Vytautas Antanas Matulevičius.

Nors V. Vasiliauskas visiškai pagrįstai priskyrė šį nuosprendį kitokio žanro kūrinių sričiai, N. Venckienė vis dėl to mėgino analizuoti jį ir teisiniu aspektu. „Galima šį nuosprendį sukritikuoti visomis kryptimis ir kiekvieną jo sakinį“, – sakė N. Venckienė, išskyrusi tik kelis absurdiškiausius nuosprendžio momentus. Kalbėtoja atkreipė dėmesį į tai, kad visa teismo sprendimo motyvacinė dalis buvo skirta ne tiek pagrįsti A. Ūso nekaltumą, kiek įteigti mintį apie tai, kaip tėvas žalojo vaiką savo įkyriu filmavimu, nors „perduodant baudžiamąją bylą teismui, tų tėvo perduotų duomenų net nereikėjo, A. Ūso kaltinamasis aktas net nesirėmė D. Kedžio padarytais įrašais. A. Cininas visą dėmesį skyrė vaizdo įrašui, o teismui perduota byla jais nesirėmė“.

Ypatingą dėmesį N. Venckienė atkreipė į teisėjo Audriaus Cinino, vadovavusio trijų teisėjų kolegijai šioje byloje, pasakymą spaudos konferencijoje penktadienį, kad vaiko apklausti nebuvo prasmės, nes jos atmintis yra ištrinta. „Ką norėčiau pasakyti jums, žurnalistai: nei vienas iš jūsų to nepaviešinote. Jeigu ne moteris atėjusi filmuoti iš Lietuvos Sąrašo, tai niekas nebūtų ir sužinoję“, – taip žurnalistų pastangas objektyviai informuoti visuomenę įvertino N. Venckienė.

Žurnalistų klausimai buvo iškalbingesni nei atsakymai. „Apie bylą jau pakalbėjote, noriu paklausti apie jūsų frakcijos balsavimą dėl A. Butkevičiaus skyrimo“, – neslėpė savo požiūrio vienas žiniasklaidos atstovas. Kitas panoro sužinoti, kaip čia yra, kad po tokio teismo sprendimo nevyksta jokie piketai nei prie prezidentūros, nei kitur (protų formuotojų peršama idėja, kad vykusios protesto akcijos – tai esą tik tramplinas kai kuriems veikėjams patekti į Seimą, todėl esą dabar jos ir nevyksta). Buvo paklausta ir apie ketinimus pateikti apeliaciją bei kreiptis į Europos Žmogaus teisių teismą (plačiai skleidžiama pasaka, kad štai N. Venckienė, būdama teisėja, galėjo ieškoti teisybės Strasbūre, užuot skatinusi brolį žudyti…)….

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas(operatorė – Aušra Gabalytė):

httpv://youtu.be/9mv7ovdUIH0

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , .

46 komentarai

 1. Genta:

  Dėl E-LITINIŲ VYRŲ SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VISKĄ GALI PADARYTI ………………

 2. Genta:

  Dėl E-LITINIŲ VYRŲ SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ GALIMA VISKĄ PADARYTI, NET VALSTYBĘ PRAŽUDYTI.

 3. go:

  Gal kas kas pasakyti kur rasti video (ir laika) jame su teisėjo Audriaus Cinino pasakymu apie atminties istrynima?

 4. sara:

  neįtikinsit manęs apie atminties ištrynimą, psichiatrijoje tokio termino nėra, tai iš fantastinių filmų. Esmė kad dabar mtriukšmas aplink mergaitę aptiolęs, o tai jai sveikiausia. Galvokite būtent apie ją , o ne apie Venckienės karjerą, motinos būklę atr teisėsaugos korumpuotumą.

  • 212:

   nu ir kvaisa tu,sara..jei tu nezinai tokio termino,tai nereiskia kad jo nera.atminti istrinti galima,tai atliekama hipnozes arba medikamentu pagalba.zmogu padaro kaip robota,kuris gyvena tik sios dienos ispudziais.praeitis jam neegzistuoja.kaip manai,kodel mergaites neleidzia pamatyti seneliams ir tetai?todel kad mergaite ju jau nebepazins.ir apie galima jos tvirkinima ji taip pat nieko nebepamena.ko tokiais nezmoniskais veiksmais ir sieke biologine su savo chebrantais.

  • rtz:

   mastymas kaip ziobienes , sara , labai gaila tokiu kaip tu, kurie net nesusimasto apie savo gyvenima , ne tik apie kitu, zmones kurie trumpai masto yra proto ir sielos vargsai , ne amzinai nesiosite sita kuna kuriame esate dabar , yra amzinos sielos vertybes , bet tikrai fiziniu vertybiu nera , tai jei jau lieciami vaikai , vainas svento nieko nebelike , jie gyvuliai ne zmones , todel ir nesupranta ka sako zmogus su vertybem, nes pas tuos kuriems yra sakoma , rodoma , kad vyksta neteisybe , jie to protiskai nepajegus suprast, visomis prasmemis , dekui uz demesy

  • Mintis:

   spaudoje buvo,kad mergaitė ne kartą pasakė kas jai geriausia ir sveikiausia,ko jos širdis trokšta ir ko nenori,kas ją baugina.Ar buvo to paisoma?Ar nešama prievarta iš savo gimtų namų ji klykė iš laimės ?
   Ar vaikas be savo senelių su kuriais augo ir pasitikėjo,be kitų jam svarbių žmonių,kuriais jis pasitikėjo gali būti laimingas?

   • Kažin:

    O ar ta mergaitė buvo tikra, ar tik ją vaidinanti mergaitė. Toks keltinas klausimas. Scena su mergaite buvo suvaidinta ir ją vaidinusi mergaitė ar berniukas nusiėmė peruką, nusivilko vaidinimo drabužius… – tapo savimi ir sau gyvena, kaip niekur nieko ir nebūta. Niekas jos ar jo neatpžįsta. Dabar jos ieškok užsieškojęs – nerasi, nes tai būtų viso vaidinimo išdavystė… Juk mes netikime, kad kino filme nušautas žmogus buvo iš tikrųjų nušutas, kad teatro scenoje aktorius vaidinantis mirusįjį yra iš tikrųjų mirė ir t.t ir pan.
    Juk čia viešųjų ryšių technologijos, naudojamos kaip šiuolaikinės valstybės, visuomenės valdymo priemonės, kitaip sakant yra parengtos informacijos, kuriomis valdoma visuomenė, žmonės kaip mąstančios būtybės.
    Atsipeikėkime, skirkime spektaklius nuo realybės. Kiek dar galime būti vedžiojami už nosies tiesos iškojimais ne gyvenime, o jį vaizduojančiame spektaklyje.

 5. astunkojis:

  Pagrindinės jėgos struktūros ir Lietuvą valdančiosios yra viename voratinklyje su mafijinėmis grupuotėmis ir gali rašyti,šaukti beieškant TEISINGUMO VRM,PD,VSD,STT ,PREZIDENTŪROS kabinetuose,būsi išdurnintas ir dar gausi kvailą atsakymą-pasityčiojimą… visos antžmogių sistemos tikslas,o gal žmogui neatlaikys nervai nuo pažeminimų ir nersis kilpą ant kaklo iš nevilties…TAIP IR YRA…NEVELTUI ŠITOKS MASINIS TAUTIEČIŲ BĖGIMAS IŠ SAVO GIMTŲ NAMŲ UŽ JŪRŲ MARIŲ,O SVARBIAUSIAS ŽMOGAUS INSTINKTAS IŠLIKTI – IŠGYVENTI IR BŪTI PILNAVERČIU ŽMOGUMI, O NE KALIAUSE BULVIŲ LAUKE…

 6. jus:

  Visi užmirštat įsiteisėjusią teismo nutartį, nurodančią prokurorams pareikšti įtarimus vaiko pardavinėjimu veltėdei Stankūnaitei. Dėl prokurorų užimtumo, ši teimo nuratris vis dar nėra įvykdyta jau trečius metus. 🙂 Kas dėl teimo, tai nuosprendis nenustebino, kai iš proceso buvo eliminuota N. Venskienė, o mergaitės teises turėję ginti prokuratūra ir Vilniaus vaiko teisių atstovai viso proceso metu atstovavo Ūsui. Vienintelė advokatė Litvinskienė (kuri, beje. proceso metu taip pat visiškai nesužibėjo) paprašė pripažinti Ūsą kaltu, o jei tokio prašymo nebūtų buvę, teismas iš vis nebūtų galėjęs užbaigti bylos, nes prokuratūra ir vaiko teisės siekė Ūsą išteisinti.

 7. jis liks pedofilas amziams:

  vaikasm neturi pinigu gydymui sunkiausiomis nligomis sergantiems/saugoja moteri kuri savo vaika paaukojo pedofilams/tai yra nesuvokiama/ir svarbiausiaqi niekas nieko nedaro ,nei prezidente ,nei vaiku teise,kad mergaite dabar isgelbetu kol jos visai nenukankino/kas gali paneigti ,kad ir dabar mergaite nera tvirkinama???o ka nutyre tas teismas ,tai protu nesuvokiama ,teise usa pedofila ,o nuteise Kedi/na ir ka ,kad isteisino ta usa/visiems mastantiems jis liks pedofilas amziams,tvirkines mergaite/jau bien soka varo toks sakinys ikiteismineje tyrimo medziagoje kuri buvo paviesinta/kai jie trysie gulejo lovoje usas,stankunaite ir mergaite ,usas tvirkino mergaite/bet teismui nei motais nei tyrimo medziaga nei mergaites psichologines ekspertizes/baus dabar gydytoja ir senukus ir kaimyne /tai ar cia ne pasityciojimas is lietuvos zmoniu????

 8. nu:

  Kedys vadinamas zmogzudziu taciau as jo vietoj del savo vaiku irgi pyderus naikinciau. o tai yra dantis uz danti, akis uz aki.

 9. kral:

  Apie pedofilijos byla ir kitus Lietuvoje vykstancius ivykius galima pabendrauti chate http://vaikai.info.narcizas.serveriai.lt/index.php/transliacijos-menu laukiame draugisku pasnekovu.

 10. lygtis:

  tai kas tavo,nereiškia kad ir kito.Ką savyje užauginai-tuo gyveni,tą skleidi.

 11. Rytis:

  Vis dar turiu naivią viltį, kad Alkas kaip nors išsinarplios iš violetinio voratinklio.

 12. Antikedofilas Floridoje:

  Respublikoje šiandien paskelbti viešosios nuomonės apklausos
  duomenys rodo, kad Drąsos Kelio palaikymas visuomenėje ritasi į
  bedugnę ir sparčiai artėja prie nulio, o šiuo metu siekia tik
  2,7 procento.

  Ačiū Dievui Lietuva nėra visiškai išprotėjusi, nors pagal
  klaikų rėksnių komentatorių klyksmą anksčiau taip atrodydavo.
  Matosi, kad beprotiškai išreklamuotas, daugelio laikraščių ir
  TV remiamas Drąsos Kelias vis vien neišvengiamai subyrės, kaip
  civilizuotai valstybei nepriimtina politinė ir ypač moralinė
  anomalija.

  Reikia tikėtis, kad ateityje viskas stos į savo vietas,
  nusikaltėliai irgi sėdės ne Seimo kėdėse, o kalėjime. Būtina
  išaiškinti kas ir kokiais tikslais užsakė bei apmokėjo tą
  dirbtinai isterišką, beprotišką ažiotažą, masinę Garliavos banditų ir jų rėmėjų
  reklamą vos ne visoje žiniasklaidoje. Manau kad tai išaiškinti
  yra labai svarbu visai Lietuvai.

  Šiuo metu nuosekliai ir aktyviai šlykštaus šmeižiko ir
  žmogžudžio Kedžio nusikaltimų įkvėptą partiją ir Kedžio
  bendrininkę, jo seserį palaiko tik Ekspertai eu. Tuo tarpo KK
  ir netgi LL po trupučiuką nusisuka nuo šios temos ir mėgina
  vaizduoti tarsi jie čia “ne prie ko” – jie tik ieškojo teisybės
  ir viskas. Žodžiu, vis mažiau ir mažiau lieka tų, kurie
  atkakliai vis dar laikosi įsikibę už pūvančio ir dvokiančio
  Garliavos banditų judėjimo skverno ir yra pasirengę grimzti su
  jais į Lietuvos istorijos srutų duobę.

 13. Psichologas:

  Reikia visiškai nesigaudyti psichologijoje kad manytum jog solidus verslininkas ir teisėjas ėjo prievartauti darželinukės. Tai būtų vienintelis toks atvejis visame pasaulyje, Mokyti ar ko nors gyvenime paisekę pedofilai niekada nejaučia potraukio mažiems vaikams. Jie jaučia potraukį vaikams pradedant nuo maždaug 10-12 metų, retai kada jaunesniems, niekada 3 r 4 metų. Prie mažamečių kabinasi tik visiški degradai, prasigėrę, nusinarkašinę bemoksliai be savo šeimų, be suaugusių draugių, be jokios padėties visuomenėje. Lietuviai iš viso yra gyvenimo analfabetai. Jokio supratimo kaip veikia demokratinė savivalda, jokio supratimo apie šiuolaikinę teisę, jokio susigaudymo psichologijos pagrinduose. Ir dar jokio noro mokytis – vien tik begalinis troškimas primetinėti kitiems savo nemokšiškas nuomones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė