Atidaroma V. Pečiukonio paroda „Dangaus rojai ir pragarai žvaigždynų pasauliuose“ (0)

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybės nuotr.

Vilniaus vaikų ir jaunimo meno galerijoje (Vilniaus mokytojų namuose, Vilniaus g. 39) gruodžio 6 d. 17 val. vyks dailininko Vytauto Pečiukonio parodos „Dangaus rojai ir pragarai žvaigždynų pasauliuose” atidarymas. Paroda bus eksponuojama iki gruodžio 18 dienos.

Vytauto Pečiukonio kūryba neatsiejama nuo jo ilgamečio pedagoginio darbo, kurį su meile ir entuziazmu prisimena jo mokiniai. Jų iniciatyva šiais metais visas menininko kūrybinis palikimas yra perduotas globoti Vilniaus miesto savivaldybei ir yra saugomas Šv. Kotrynos bažnyčios patalpose. Ši paroda – labai nedidelė gausios kolekcijos dalis, atskleidžianti tik akies krašteliu pastebėtą jo pasaulio savitumą.

Vytautas Pečiukonis (g. 1928 m.) įpusėjęs 9-ą dešimtmetį menininkas. Tai kūrėjas – eruditas, sukūręs savo originalų stilių. Daug metų (nuo 1960 iki 1987 m.) dirbo Vilniaus vaikų dailės mokykloje (dabar Vilniaus J. Vienožinskio dailės mokykla), dėstė skulptūrą, tapybą, piešimą, kompoziciją. Yra baigęs Lietuvos valstybinės konservatorijos vokalo klasę (1972 m.), išmėgino ir dainavimo meną operos teatro scenoje.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė