Kviečia floristikos šventė „Įkvėpimo naktis“ (0)

organizatorių nuotr.

organizatorių nuotr.

Gruodžio 9 d., 18 val., Kauno valstybiniame dramos teatre, atsinaujinusioje Didžiojoje scenoje,  vyks pramoginis floristikos renginys – improvizuota meistriškumo pamoka „Įkvėpimo naktis“. Meistriškumo pamokoje laukiami ne tik floristikos profesionalai, ieškantys originalių šventinių sumanymų, įkvėpimo, bet ir visi meno mylėtojai. Kaunas jau penktą kartą stebins Lietuvą analogų neturinčia floristikos švente, kurioje susipins pakili kalėdinė nuotaika, ryškios spalvos, pikantiški aromatai, floristikos menas, muzika ir nuoširdus bendravimas.

Improvizuotą floristikos meistriškumo pamoką ves net penki žymūs pasaulio floristai: Šveicarijos floristikos mokyklos „Atelier 5“ vadovas ir mokytojas, floristikos guru Peteris Hessas, vienas talentingiausių Lietuvos floristų, tarptautinių floristikos simpoziumų laureatas, pedagogas Marijus Gvildys, Vokietijos floristų federacijos meno direktorius Manfredas Hoffmannas, 2010 m. atvirojo Rusijos floristikos čempionato nugalėtojas Romanas Steingaueris ir 2011 m. Rusijos floristikos čempionato nugalėtojas Vadimas Kazanskij.

„Meistriškumo pamoka – tai ne tik iš anksto paruošti floristinio dizaino projektai ir jų užbaigimas žiūrovų akivaizdoje, bet ir improvizacija Kalėdų tema čia ir dabar“, – aiškina organizatoriai.

Menininkai nešykštės išsamių komentarų, patarimų, idėjų, kaip jaukiai ir kitaip nei visada pasitikti didžiąsias metų šventes. Kūrybišką atmosferą sušildys bardo Vlado Karpavičiaus atliekamos dainos. Šventę ves kultūros laidos „Alchemija“ vedėjas Rytis Zemkauskas.

Kategorijos: Kultūra, Šventės, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė