Sudegė „Bajorkiemis“ (video) (0)

DELFI, R.Achmedovo nuotr.

DELFI, R.Achmedovo nuotr.

Bendrasis pagalbos centras informuoja apie Kaišiadorių rajone užsiliepsnojusią populiarią kavinę.

Naktį iš lapkričio 28 į 29 d. Bendrosios Pagalbos Centre buvo gautas pranešimas, kad dega kavinė „Bajorkiemis“ esanti Karčiupio kaime, Rumšiškių s., Kaišiadorių rajone.

Į įvykio vietą atvykę Kauno ir Kaišiadorių gaisrininkai aptiko atvira ugnimi degantį pagrindinį „Bajorkiemio“ kavinės pastatą. Dėl stipraus vėjo plintančią ugnį gesinti buvo labai sunku.

„Bajorkiemio“ stogas sudegė ir liepsnos apėmė medinio pastato vidų. Pranešama, kad gaisro metu jo viduje žmonių nebuvo. Ši kavinė yra uždaryta ir neveikia jau nuo 2008 metų. 2012 m. pavasarį Kauno apygardos teismas buvo priėmęs sprendimą, kad šie „Bajorkiemio“ pastatai yra pastatyti be leidimo ir turi būti nugriauti…

„2.02 val. Situacija prie „Bajorkiemio“ beviltiška. Nors iš dangaus pabiro dulksna, gaisro lokalizuoti kol kas nepavyko. Visiškai sudegė antras aukštas, pleška pirmasis. Medinės konstrukcijos, ko gero, sudegs iki pamatų“, – praneša interneto portalas 15min.lt.

Vis dėlto medinio pastato išgelbėti nepavyko. Paryčiais iš „Bajorkiemio“ statinio liko tik degėsių krūva.

Šalia greitkelio Vilnius-Kaunas esančios kavinės užsiliepsnoja jau ne pirmą kartą. Prieš keletą metų yra sudegusios „Karališkoji senoji kibininė“ bei „Kibin usidrive“ kavinės.

httpv://youtu.be/an3l3crUIXs

Parengta pagal DELFI, 15min.lt ir Alkas.lt informaciją

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė