J.Užurka. Dėl Prezidentės uolumo atrenkant kandidatus į naująją Vyriausybę (13)

Jonas Užurka

Jonas Užurka

Aš, kaip ne pasyvus Lietuvos pilietis, noriu sureaguoti į vis garsiau pasigirstančią (net ir kai kurių lyg šiol autoritetingų žmonių, net ir signatarų) kandžią kritiką Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės adresu dėl, atseit, Jos perdėto uolumo atrenkant kandidatus į naujai formuojamą Vyriausybę.

Klausiu: ar jūs (jeigu esate darbdavys, jeigu turite verslą ar kitokį ūkį, jeigu nors bent kiek apie tai nusimanote) priimtumėte į darbą nekvalifikuotą, netinkamą, nesąžiningą, keliantį problemas žmogų? Ar pavestumėte įtartinos reputacijos, neišmanėliui, piktybiškai prieš jus nusistačiusiam atstovauti jus jūsų reikaluose? Aišku, kad net ir liberaliausias vadovas, joks doras šeimininkas taip nesielgtų.

Mūsų Prezidentė – Lietuvos valstybės vyriausiasis vadovas. Reiškia, kad Prezidentas pagal Lietuvos Konstituciją atsakingas už visą padėtį Lietuvoje, kad tik jis įgaliotas skirti ir atleisti ministrus. Ar gali kitaip elgtis doras, atsakingas vadovas?

Kas jeigu ne mes, Lietuvos žmonės, rinkimų metu ar kitaip samdome visus valdininkus net ir aukščiausio rango politikus, ministrus, kad mumis, Lietuvos žmonėmis, jie kuo doriausiai rūpintųsi, kad kuo garbingiausiai ir kvalifikuočiausiai atstovautų pasaulyje mūsų valstybę, mus visus. Ir man, kaip ir kiekvienam mokesčių mokėtojui, rūpi, kad mano mokomi pinigai patektų ne į sukčių o į dorai mane, mus visus atstovaujančių samdinių rankas.

O jeigu mes ir suklystame per rinkimus samdydamiesi politikus mus atstovauti, tam ir yra mūsų visos Valstybės vadovas, kad profesionaliai ištaisytų padarytas klaidas.

Tvirtai įsitikinęs, kad mūsų visų piliečių reikalas garbingai ir dorai rūpintis savimi, savo valstybe, padėti ir Prezidentei, kad mes netaptume sukčių įkaitais, kad neužsitrauktume gėdos prieš pasaulį.

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė