Vilniaus Universiteto Komunikacijos Fakulteto studentai internetą skatina vartoti atsakingai (0)

Gruodžio 3–6 dienomis Vilniaus Universiteto Komunikacijos fakultete (Saulėtekio al. 9, I rūmai) vyks informacijos dienos pavadinimu „Internetas: vartok atsakingai“.

Kadaise Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studentams gimė idėja organizuoti savo fakulteto dienas, kurios taptų kasmetine, neatsiejama studentiško gyvenimo dalimi. Pradžia, kaip ir visuomet, buvo sunki, tačiau šiandien galima didžiuotis ir su džiaugsmu pranešti, jog už savaitės šis fakultetas pasitinka jau dešimtąjį kartą.

Organizatorių teigimu, šių metų dienos bus visiškai kitokios, nepažintos ir, svarbiausia, atneš daug naujos informacijos apie interneto platybes ne tik Komunikacijos fakulteto studentams, bet ir visai plačiajai visuomenei.

Į virtualųjį pasaulį Jus ves žymūs Lietuvos komunikacijos specialistai. Įmonės „Socialus marketingas“ vadovas Arijus Žakas, žmogus neatsiejamas nuo humoro tinklaraščių – Nerijus Petrauskas,  asmenybė ilgą laiką buvusi „Best Marketing“ atstovu Lietuvoje, taip pat „Media House“ Interactive skyriaus kūrėjas ir verslo plėtros vadovas Artūras Olšauskas bei daugybė kitų informacijos specialistų.

Keturias dienas truksiantis paskaitų maratonas, Komunikacijos fakulteto studentų nuomone, įtrauks ne tik internetinio pasaulio profesionalus, bet ypatingai tuos, kuriems šis XX amžiaus išradimas dar toli gražu nėra pažintas.

Pirmąją dieną (gruodžio 3 d.) turėsite galimybę sužinoti kaip teisingai išnaudoti socialinius tinklus, kad jie netaptų Jūsų didžiausiu priešu. Sužinosite, kas yra sekimas  internete ir turėsite galimybę susipažinti su interneto memų kultūra Lietuvoje.

Antroji diena (gruodžio 4d.) Jus pasitiks su Artūro Olšausko paskaita apie virusinį marketingą bei atskleis visas kortas, kas tai yra ir ar jis iš tikrųjų egzistuoja.

Trečioji diena (gruodžio 5 d.) atvers duris į trolių pasaulį bei atskleis kodėl ryšiai su visuomene ne visuomet neša tik naudą. Kiekvienos dienos vakaras leis atsipūsti ir pakvies Jus į akustinės muzikos koncertą, Cafe Scientifique diskusiją bei protų kovų žaidimą.

Ketvirtąją dieną (gruodžio 6 d.) turnyruose bus laukiami XBOX Kinect bei stalo futbolo mėgėjai.

Taip pat, ne paslaptis, jog, kaip ir kasmet, „Informacijos dienos’12“ bus vainikuojamos dideliu uždaromuoju vakaru klube „Gluck“ (Upės g.6), kuriame Jus gyvos muzikos garsais džiugins bei šokių aikštelės neleis apleisti  Yoko Mono (DJ Mamania ir Josh McClung), No Dj’s (Viktoras Diawara) kartu su  Erika Dženings bei DJ „Swix“.

Daugiau informacijos rasite čia ir čia.

Kategorijos: Mokslas, Technika ir technologijos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė