Prezidentė pradėjo rinktis būsimus ministrus, pretendentus kalbina ir angliškai (1)

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.
Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradeda darbinius susitikimus su pateiktais kandidatais į ministrus.

Šiandien, lapkričio 27 dieną, šalies vadovė jau susitiko su pateiktu kandidatu į susisiekimo ministrus Rimantu Sinkevičiumi, 13 val. susitiks su pateikta kandidate į ūkio ministres Birute Vėsaite, 14 val. su pateikta kandidate į švietimo ir mokslo ministres Virginija Baltraitiene, 15 val. su pateikta kandidate į socialinės apsaugos ir darbo ministres Loreta Graužiniene.

Socialdemokratų kandidatas į susisiekimo ministrus Rimantas Sinkevičius teigia, kad prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su juo domėjosi, kiek kandidatas į ministrus įsigilinęs į Lietuvos ir Europos susisiekimo bei tranzito problemas. Socialdemokratas taip pat patvirtino, kad šalies vadovė paprašė pakalbėti ir angliškai, taip, kaip šalies vadovė yra anksčiau pareiškusi apie savotišką užsienio kalbos egzaminavimą.

Socialdemokratų kandidatė į ūkio ministres Birutė Vėsaitė, antradienį apsilankiusi pas prezidentę Dalią Grybauskaitę, buvo nekalbi, bet teigė, kad šalies vadovė jai sakiusi, jog sprendimus dėl kandidatų į ministrus darys vėliau. Politikė teigė, kad pokalbis su prezidente vyko lietuviškai bei pridūrė, jog angliškai ji kalba gerai.

„Apie tai nebuvo kalbama“, – po susitikimo su Prezidente, kandidatė tapti švietimo ir mokslo ministre, V.Baltraitienė kalbėjo apie savo partiškumą. Kaip žinia, Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra pareiškusi norą nematyti Darbo partijos narių ministerijose.

„Manau, kad esu įsigilinus į švietimo klausimus, pradedant nuo tų laikų, kai dirbau Kėdainių rajono savivaldybėje administracijos direktore, ekonomikos departamento direktore, mere. Man labai artimas bendrasis švietimas, ikimokyklinis ugdymas, profesinis. Ir dabar septynerius metus esu Seimo narė bei domiuosi švietimu. Manau, kad tas strateginis mąstymas, ne tik kaip vien tik kaip švietimo darbuotojo, bet ir kaip ekonomisto, man suteikia galimybę dirbti“, – teigė kandidatė, atsakydama į klausimą, kodėl siekia šio posto.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė