Apdovanotos pažangiausios žinių ekonomikos įmonės (1)

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimus įmonėms „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys, „Amilina“ ir „Lietuvos paštas“. Sėkmingiausios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimas įteiktas bendrovei „Rubedo sistemos“. Šiemet devintąjį kartą organizuotuose rinkimuose varžėsi beveik 70 Lietuvos įmonių.

„Drąsiai galime sakyti, kad Lietuva yra šalis, kurioje plėtojama žinių ekonomika ir kuriamos pažangios technologijos. Ir kiekviena nauja verslo idėja, kiekvienas išradimas, kiekviena nauja žinių ekonomikos įmonė skatina atsigręžti į inovacijas, aukštą pridėtinę vertę ir veda mus į ekonominę nepriklausomybę, į mūsų ateitį Lietuvoje“, – sako Alvydas Žabolis, „EKSMA“ grupės valdybos narys.

Pažangiausia aukštųjų technologijų įmone už unikalių, pasaulinėje rinkoje konkurencingų inovacijų kūrimą ir sparčią plėtrą bei pavyzdinį Lietuvos vardo garsinimą visame pasaulyje pripažinta įmonė „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinys.

Įmonė „Amilina“ už didžiausias investicijas Lietuvoje kuriant naują inovatyvų verslą ir šalies garsinimą Vakarų Europoje bei JAV pripažinta pažangiausia tradicinės pramonės įmone.

Perspektyviausia paslaugų sektoriaus įmone už efektyvų ir sėkmingą naujovių įgyvendinimą bei sparčią pažangą pripažinta bendrovė „Lietuvos paštas“.

Specialus „EKSMOS“ grupės įsteigtas apdovanojimas ir 10 000 litų piniginis prizas atiteko robotizuotas sistemas medicinai kuriančiai įmonei „Rubedo sistemos“.

„Esame labai dėkingi apdovanojimų komisijai, nes augant pateikiamų paraiškų kokybei ir dalyvaujančių įmonių įvairovei, jos darbas buvo tikrai nelengvas. Džiugu buvo matyti vis daugiau sėkmingo bendradarbiavimo tarp Lietuvos įmonių ir universitetų, tyrimų centrų pavyzdžių. Įdomu ir tai, kad šiuose rinkimuose vis aktyviau ir sėkmingai dalyvauja ne tik privataus kapitalo, bet ir valstybės kontroliuojamos įmonės. Tai rodo, kad šiais apdovanojimais pagerbiame sėkmingiausius kandidatus ir paskatiname visas Lietuvos įmones aktyviau remtis žiniomis bei naujovių taikymu“, – teigia „Žinių ekonomikos forumo“ Tarybos pirmininkas Haroldas Brožaitis.

Dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės 2012“ rinkimuose buvo pakviesta daugiau kaip 2000 įmonių. Paskutiniame konkurso etape susirungusios įmonės: „Aconitum“, „Teltonika“, „Baltijos informacinės sistemos“, „Aurika“, „AL Holdingas“, „Baldai Jums“, „Eternit Baltic“, „Intersurgical“, „Creditinfo Lietuva“, „DPD Lietuva“ ir „TEO LT“. Sėkmingiausiai dirbančios jaunos aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimo paskutiniame etape varžėsi „1ClickFactory“, „Amidus“, „App Camp“, ELAS ir „Softneta“.

Įmonių pasiekimus vertino apdovanojimų komisija: Evaldas Budvilaitis (UAB „New Vision Baltija“), Aurimas Bakas (UAB „MarkMonitor“), Petras Balkevičius (UAB „Eksma“), Sigitas Brazinskas, Haroldas Brožaitis (VšĮ „Viešosios politikos ir vadybos institutas“), Linas Čereška (UAB „BIOK laboratorija“), Jonas Davalga (UAB „Omnitel“), Kęstutis Jasiūnas (UAB „Ekspla“), Dinas Petrikas („Danske Bank“), Alvydas Žabolis (UAB „Eksma“).

„Žinių ekonomikos įmonės 2012“ apdovanojimus nuo 2004 m. organizuoja asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ kartu su partneriais – „EKSMA“ grupe, „Danske Bank“ ir UAB „Verslo žinios“.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .

1 komentaras

  1. Mano manymu apdovanotieji tikrai nusipelnė to pelnytai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė