Atsinaujinusiai žaliųjų partijai vadovaus Seimo narys L.Balsys (2)

Lapkričio 24 dieną, Vilniuje, Lietuvos Žaliųjų sąjūdžio partija savo neeiliniame suvažiavime pakeitė ir partijos vadovybę, ir pavadinimą. Partija nuo šiol vadinsis Lietuvos Žaliųjų partija, o jai vadovaus suvažiavime didele balsų persvara pirmininku išrinktas Seimo narys Linas Balsys. Pasak naujojo pirmininko, pavadinimo keitimas – ne kosmetinis pokytis, tai rodo, kad verčiamas naujas partijos gyvenimo lapas.

„Žaliosios idėjos yra itin patrauklios daugeliui Europos šalių gyventojų, Lietuva – ne išimtis. Ne viena partija šiuo metu nori parodyti savo rinkėjams, jog joms priimtinos kai kurios žaliosios vertybės, kaip, pavyzdžiui, atsinaujinančių išteklių energetika. Lietuvos Žaliųjų partijos ideologijos pamatą sudaro ne atskiri „žali“ politikos elementai, o naujas, žalias požiūris ir į ekonomiką, ir energetiką, šalies gerovę kuriant atsakingai, garantuojant socialinį teisingumą, ūkinę veiklą vykdant taip, jog nepaliktume ateities kartoms nei didžiulių skolų, nei sužalotos aplinkos“, – teigė Linas Balsys.

Partijos suvažiavime priimti pataisyti įstatai, iš naujo suformuoti valdymo organai. Taip pat buvo aptarta šalies politinė padėtis po Seimo rinkimų, numatytos partijos veiklos gairės artimiausiems penkeriems metams.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė