Algirdas Patackas pareiškė, kad trauksis iš „Drąsos kelio“, jei ši partija taps sisteminė (video) (56)

Algirdas Patackas | M. Žilionytės nuotr.

Algirdas Patackas | M. Žilionytės nuotr.

Lapkričio 22 d. Seimo „Drąsos kelias“ frakcijos narys, signataras Algirdas Patackas Seime perskaitė pareiškimą smerkiantį „Drąsos kelias“ frakcijos seniūnės Neringos Venckienės sprendimą palaikyti Darbo partiją ir premjerą Algirdą Butkevičių. A.Patackas sakė, kad „Drąsos kelias“ į viešąjį gyvenimą atėjo kaip antisisteminis politinis sambūris ir todėl, pasak A.Patacko, yra nesuprantama, kaip kai kurie partijos nariai gali palaikyti A.Butkevičių ir Darbo partiją.

A.Patackas sakė, kad N.Venckienės sprendimas palaikyti Darbo partiją ir A.Butkevičių nuvylė ne tik jį, bet ir didžiąją dalį „Drąsos kelio“ šalininkų ir perspėjo apie savo galimą pasitraukimą iš frakcijos, jeigu partija taps sistemine.

„Neįžvelgti pavojaus Lietuvos valstybingumui, kurį kelia tokie bepasaulėžiūriniai dariniai kaip Darbo partija, galima tik tada, kai asmeniškai yra priešpastatoma tam kas visuomeniška, kas vadinama bendruoju gėriu. Jeigu tokių nuostatų bus laikomasi, būsiu priverstas nelaikyti savęs „Drąsos kelio“ frakcijos nariu pilietine ir politine prasme. O jeigu tokios nuostatos įsivyraus – tai ir formaliąja. Padariau klaidą, kad prieš įsijungdamas į DK sąjūdį neišreikalavau iš jo  lyderių aiškiai apibrėžti savo pilietines ir politines pažiūras tikėdamas, kad tiesos siekis mus pakels virš jų ir suvienys, deja taip neįvyko.“ – sakė A.Patackas.

Algirdo Patacko pareiškimas (tiesioginės transliacijos iš Seimo vaizdo įrašas, lrs.lt):

Lapkričio 22 d. trys „Drąsos kelio“ frakcijos nariai Neringa Venckienė, Jonas Varkala ir Valdas Vasiliauskas balsuodami palaikė socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus kandidatūrą į Lietuvos Ministrus pirmininkus. Prieš balsavo „Drąsos kelio“ frakcijos nariai: Vytautas Matulevičius ir Algirdas Patackas.  Aurelija Stancikienė susilaikė, o Povilas Gylys balsavime nedalyvavo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė