Žydai toliau terorizuoja Gazos ruožą (video) (48)

Gaza skendi ugnyje

Gaza skendi ugnyje

Izraelis toliau aršiai atakuoja Gazos Ruožą. Karas tarp palestiniečių ir žydų įsiplėskie po to kai lapkričio 14 d. Izraelis suplanuotos teroristinės operacijos metu nužudė palestiniečių karo vadą Ahmedą al Džabarį (Ahmed al-Jabari) ir jo sūnų.

Lapkričio 17 d. Izraelis bombardavo daugiau nei 200 taikinių Gazos ruože. Pranešama, kad lapkričio 17 d. nuo pat žydų antpuolio pradžios – spalio 14 d., virš 500 raketų iš Gazos ruožo buvo iššauta į Izraelį, 257 raketos buvo sunaikintos priešraketinio Izraelio skydo. Tuo tarpu Izraelis jau puolė daugiau nei 950 vietų Gazos ruože.

JAV tradiciškai pareiškė palaikanti Izraelį. Lapkričio 17 d. JAV prezidentas Barakas Obama (Barackas Obama) sakė, kad Vašingtonas visiškai remia Izraelio teisę į savigyną.

Didžiosios Britanijos užsienio reikalų sekretorius Viljamas Heidžas (William Hague) perspėjo Izraelį, kad jei jis pradės puolimą sausumoje tai praras tarptautinį pasitikėjimą ir paramą, pasak V.Heidžo per sausumos puolimą būna kur kas sunkiau riboti civilių aukų skaičių ir tokie veiksmai didintų grėsmę, jog kovos gali užsitęsti.

Tuo tarpu Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu lapkričio 18 d. pareiškė, esą žydai yra pasirengę „reikšmingai išplėsti“ savo operaciją prieš kovotojus „Hamas“ valdomame Gazos Ruože.

Įkvėpti JAV palaikymo žydai įvykdė seriją atakų prieš kelias stambias Palestinos žiniasklaidos būstinės. Sunaikinta buvo net Rusijos televizijos stoties RT biuras Gazos Ruože…

Užsienio spaudos asociacija išreiškė „susirūpinimą“ dėl minėtų atakų ir atkreipė dėmesį, kad Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Tarybos 2006 metų rezoliucijoje yra smerkiamos atakos prieš žurnalistus dirbančius karo zonose.

2012 11 17 d. paskelbė :

httpv://youtu.be/KWi0BxiWrP0

Nei Lietuvos užsienio reikalų ministerija nei Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, deja,   niekaip nereagavo ir jokios nuomonės neišsakė apie jau 5 dienas vykdomą karinį smurtą Gazos ruože.

Štai kaip lapkriočio 17 dieną atrodė vienas Gazos ruožo rajonas apšaudomas Izraelio:

httpv://youtu.be/HUJfxTZaDWo

2012 11 17 d. paskelbė :

httpv://youtu.be/j0ZaVQ68qps

Sakoma, kad lapkričio 18 d. buvo kruviniausia diena per visą jau 5 dienas trunkantį žydų antpuolį.  Nuo lapkričio 14 d. jau yra sužeista 560 žmonių, žuvo 69 žmonės.

Izraeliui pradėjus karo veiksmus prieš palestiniečius lapkričio 15 dieną įvyko visuomenės protesto akcijos Tel Avive. Pasmerkti Izraelio karinių veiksmu prieš palestiniečius Gazos ruože į gatves išėjo Izraelio universitetų studentai.

Viena grupė susirinkusių mitinguotojų smerkė Izraelio bombardavimus Gazos ruože prieš palestiniečius, kita susirinkusiųj sionistų grupė bandė pateisinti Izraelio karinius veiksmus ir reikalavo tęsti karą prieš palestiniečius.

httpv://youtu.be/RJ2klbPtvpA

Tel Avive komunistų Hadaš (Hadash) partijos nariai vadovaujami Dovo Khenino (Dov Khenin) išėjo į gatves išreikti protestą prieš Izraelio įvykdytas atakas prieš palestiniečius Gazos ruože. Jie reikalavo nutraukti ugnį prieš palestiniečius. Buvo reikalaujama pradėti derybas su palestiniečių lyderiais dėl taikos ir paliaubų. Žmonės šaukė „kiek mes galime kentėti?!, kiek dar bus sužeistų?!… Ar pietiniai Izraelio regiono gyventojai turi saugumą ir ramybę?…Laikas išmokti ir suprasti, kad smurto ir kraujo liejimo ratas yra ne sprendimas o problema“.Po to susirinkę pradėjo skanduoti: „Žmonės reikalauja ugnies nutraukimo!“.

Tačiau kitoje gatvės pusėje susirinkę žydai sionistai skandavo: „Jūs esate didelė gėda, kad tokie kaip jūs atstovauja Izraeliui! …Jūs nesate žydai! Jūs esate prostitutės! Eikite į Gazos ruožą pas Musulmonus, jūs kalės vaikai!“ Susirinkusieji skandavo: „Muhamedas yra negyvas! …Tegul Izraelio armija laimi! …Tegul Izraelio armija spardo (musulmonams) užpakalius!“

Sionistai laikė plakatus su užrašais: „Sionistų žemė yra Jeruzalė!“. Toliau sionistai skandavo: „Galite mirti jūs kalės vaikai! Izraelio tauta gyvuos toliau! Laimingų Naujų metų! Tegu miršta jūsų (musulmonų) vaikai. Jūs (musulmonai) esate šunys! Mūsų neišgąsdinsite! Tegyvuoja Izraelis! Jūs esate Gėjų parado dalyviai“, – šaukė sionistai kitoje gatvės pusėje susirinkusiems mitinguotojams. „Jūs esate biseksualai ir prostitutės! Štai kas jūs esate! Žmonės reikalauja daugiau šaudymų, daugiau ugnies!“.

Prieš karinius veiksmus protestuojantys mitinguotajai žurnalistams sakė : „Mes čia susirinkome išreiški protestą, todėl kad tokie dalykai yra blogi ir mes nuo to kenčiame, žmonės dėl to turi mirti! Juk tai yra gyvybės ir mirties klausimas“.

Izraelio partijos Otzma kandidatas į Knesetą Baruchas Marzelis sakė: „Pašalinkite tuos atsišaukimus, kuriuose jūs sakote „Palikite Gazą!“ Dabar musulmonų raketos pasiekė Tel Avivą. Todėl mes turime sugrįžti ir išvaryti iš ten (Gazos) arabus.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė