Vilkijos daugiabučius šildo nauja katilinė (nuotraukos) (0)

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Kauno miesto savivaldybės nuotr.

Šalia vieno seniausių Vilkijos daugiabučių Tulpių gatvėje gyventojams šilumą jau tiekia naujutėlis, modernus biokuro katilas, pakeitęs iki tol veikusią nepatogią ir neefektyvią katilinę.

Naujosios katilinės projektą rengė ir rangos darbus atliko UAB „Roalsa“, įrengusi 266,51 m šilumos tiekimo vamzdynų, 4 šilumos punktus, konteinerinės katilinės pamatus ir pastatą, per 70 m vandentiekio ir per 30 m nuotekų įvadus. Medienos atliekomis kūrenamo 0,45 MW galios katilo tiekiama šiluma – ne tik ekologiškesnė, bet ir pigesnė, užtikrinanti patikimą šilumos tiekimą net ir esant ekstremalioms oro sąlygoms. Keturiuose 8, 10, 12 ir 14 numeriais pažymėtuose Tulpių gatvės daugiabučiuose šiluma pasiekia 101 butą, katilinės darbą prižiūri du kūrikai.

Konteinerinė 65 kv. m katilinė įrengta pagal naujausius reikalavimus, atokiau nuo gyvenamųjų patalpų (senoji veikė tiesiog vieno iš daugiabučių rūsyje – o tai pagal naujuosius statybos techninius reglamentus neberekomenduojama). Projekto techninio plano rengimą ir realizavimą finansavo Savivaldybė, bendra jo vertė sudaro 470 tūkstančių litų.

Ketvirtadienį į katilinės atidarymo ceremoniją susirinkę rajono savivaldybės vadovai linkėjo Tulpių gatvės namų gyventojams šilumos. „Viena vertus, rajono mastu tai lyg ir nedidelis darbelis, tačiau jūsų daugiabučių namų bendruomenei – tai didžiulis gyvenimo kokybės pagerinimas“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, dėkodamas visiems, nuoširdžiai prisidėjusiems prie naujosios katilinės atsiradimo. Kaip vieninga komanda dirbo tiek Savivaldybės administracija, Aplinkos skyriaus specialistai, tiek UAB Komunalinių paslaugų centras, geranoriškai bendradarbiavo ir į bendriją susibūrę daugiabučių gyventojai.

Kategorijos: Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė