Keturios partijos pasirašė koalicijos sutartį (5)

K.Čachovskio nuotr., DELFI

K.Čachovskio nuotr., DELFI

Socialdemokratai, Darbo partija bei partija „Tvarka ir teisingumas“ bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija šiandien vakare, lapkričio 15 dieną, pasirašė koalicijos sutartį ir simboliškai sukirto rankomis.

Keturių partijų koalicija sutarė, kad Lenkų rinkimų akcijai priklausys vienas ministro portfelis ir trys viceministrų vietos, tačiau kokios dar nepranešama.

„Susitarėme labai greitai. Net pajuokavome, kad gal net gi per greitai. Turiu pasakyti, kad namų darbus visos partijos atliko sėkmingai ir dėl to derybos užsibaigė irgi labai greitai ir sėkmingai. Turiu pasakyti, kad susitarime yra numatyta, kad jau koalicija yra suformuota iš keturių politinių partijų“, – ketvirtadienį žurnalistams po koalicijos partnerių susitikimo sakė Algirdas Butkevičius.

„Mes susitarėme, kad vadovausime vienai ministerijai. Ministerija priklauso iki šiol Darbo partijai. Žinote, kokios ministerijos priklauso Darbo partijai. Ir dar susitarėme, kad be ministerijos turėsime tris viceministrus kitose ministerijose“, – žurnalistams pranešė koalicijos partnerių susitikime taip pat dalyvavęs LLRA pirmininkas Valdemaras Tomaševskis.

Būtent energetikos ministerija gali būti atiduota Lietuvos lenkų rinkimų akcijai, nors buvo reikalaujama ne prastesnių salygų, nei gavo partija „Tvarka ir teisingumas“, kariai pagal susitarimą priklauso du ministrų portfeliai – vidaus reikalų ir aplinkos.

„Darbiečiai“ oficialia skelbia, kad į Seimo pirmininkus siūlys Vydą Gedvilą, kurį rytoj turėtų patvirtinti naujai susirinkęs Seimas.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė