Kadenciją baigiantis Seimas renkasi į paskutinį posėdį (0)

O.Posaškovos nuotr.

O.Posaškovos nuotr.

Per pasaulinę ekonominę krizę dirbęs Seimas paskutiniame plenariniame posėdyje laiką skirs atsisveikinimo kalboms, taip pat spręs Biržų-Kupiškio vienmandatės rinkimų apygardos rezultatų teisėtumą.

Kalbas sakys Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, Seimo Pirmininko pavaduotojai socialdemokratas Česlovas Juršėnas ir konservatorius Česlovas Vytautas Stankevičius. Seimo Pirmininkė Irena Degutienė pasakys baigiamąją kalbą.

Tačiau, kaip praneša DELFI, skubos tvarka dar turėtų būti patvirtintas siūlymas iš esmės perbalsuoti vakarykštį nesėkmingą bandymą patvirtinti Konstitucinio Teismo išvadą, kuria buvo pripažinta, jog porinkiminis Darbo partijos kandidatų eiliškumas dėl įtarimų balsų pirkimu prieštarauja Seimo rinkimų įstatymui.

Šiandien ryte „Žinių radijui“ Seimo Pirmininkė Irena Degutienė patvirtino, kad šis siūlymas jau yra patvirtintas paskutinio posėdžio dienotvarkėje.

Lietuvos Prezidentė naujai išrinktą Seimą į pirmąjį posėdį kviečia lapkričio 16 dieną, 12 valandą.

Šiųmečiuose Seimo rinkimuose kaip niekada daug užfiksuota rinkimų pažeidimų ir balsų pirkimų atvejų. Zarasų-Visagino vienmandatėje apygardoje rezultatus Vyriausioji rinkimų komisija panaikino, todėl pakartotinis balsavimas numatytas kitų metų kovo 3 dieną.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė