Premjeras A.Kubilius gyrė I.Degutienę ir pliekė opoziciją (0)

Andrius Kubilius

Andrius Kubilius

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius Seimo posėdyje šiandien padėkojo 2008–2012 metų kadenciją baigiančiai Seimo valdančiajai daugumai ir opozicijai. Pastaruosius ketverius metus dirbusį parlamentą jis pavadino „krizės įveikimo“ Seimu. Pasak premjero, ambicingas siekis padėti Lietuvai ne tik įveikti krizę, bet ir eiti nuoseklios modernios valstybės kūrybos keliu buvo visų šių ketverių metų varomoji jėga.

„Todėl nuoširdžiai dėkoju šio Seimo valdančiajai daugumai, kuri ne visada turėdavo pakankamai aritmetinės galios, bet visada užtekdavo dvasinės galios. Valdančiajai koalicijai čia, Seime, teko sunkiausias uždavinys ir rūpestis – garantuoti politinį stabilumą kaip pamatinę sąlygą visiems kitiems sprendimams – ir finansų stabilumui, ir ekonomikos augimui, ir energetinei nepriklausomybei“, – teigė Vyriausybės vadovas.

Premjeras taip pat pliekė opoziciją, kuri surengė referendumą dėl atominės elektrinės, o jo rezultatai buvo nepalankūs valdančiajai daugumai.

„Turiu omenyje Seimo opozicijos lengvabūdišką iniciatyvą rengti referendumą, kurio rezultatais šiuo metu labiausiai džiaugiasi mūsų Rytų kaimynai. Visa tai rodo, kad per visus nepriklausomybės metus vis dar turime mokytis kaip opozicijos ir valdžios kovose nepamesti esminių, gyvybinių valstybės interesų, kaip vardan tokių svarbiausių iššūkių, svarbiausių strateginių projektų tartis tarpusavyje, kaip peržengti smulkias partines ar asmenines ambicijas vardan didelių tikslų ir darbų, kad vėliau nebūtų gėda, jog galėjome padaryti, bet nepadarėme, nes paklydome kasdienybės emocijose, svetimuose interesuose, smulkaus oponavimo piktdžiugoje“, – tvirtino premjeras.

Vyriausybės vadovas taip pat padėkojo Seimo Pirmininkei Irenai Degutienei. Pasak premjero, be Seimo Pirmininkės darbštumo, pasišventimo ir gebėjimo rasti sutarimą tada, kai valdanti dauguma tebuvo valdanti mažuma, šie ketveri metai nebūtų buvę tokie rezultatyvūs.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė