LLRA tikrai dalyvaus naujos Vyriausybės formavime (0)

V.Tomaševskis | K.Cachovskio nuotr., DELFI

V.Tomaševskis | K.Cachovskio nuotr., DELFI

Šiandien, lapkričio 14 dieną, Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius žurnalistams pranešė, jog Lietuvos lenkų rinkimų akcija dalyvaus valdančiosios koalicijos formavime ir šiai partijai teks viena ministerija iš penkių anksčiau numatytų Darbo partijai, bet neatskleidžiama, kokia ji.

A.Butkevičius sakė, jog visais klausimai jau beveik sutarta, todėl greitu metu Lietuvos lenkų rinkimų akcija prisijungs prie darbo grupės, kuri ruoš Vyriausybės programą.

Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas patvirtino, kad Lenkų rinkimų akcijai teks vienas ministro portfelis iš penkių, anksčiau skirtų Darbo partijai. „Darbiečiams“ buvo siūloma vadovauti Žemės ūkio ministerijai, Energetikos ministerijai, Kultūros ministerijai, Švietimo ir mokslo ministerija bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Jo teigimu, susitarimas su lenkais bus pasirašomas arba trečiadienį, arba ketvirtadienį.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos vadovas Voldemaras Tomaševskis neslėpė, kad yra patenkintas, nors galutinį sprendimą turės priimti partijos taryba, juolab, kad buvo prašoma sąlygų ne prastesnių nei gavo partija „Tvarka ir teisingumas“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė