VRK pirmininką Z.Vaigauską siūloma bausti (0)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Lapkričio 13 d. Seimo narys Gintaras Songaila atstovaujantis Seimą Konstituciniame Teisme byloje pagal Seimo paklausimą, ar per 2012 m. spalio 14 d. Seimo rinkimus nebuvo pažeistos Seimo rinkimų įstatymo nuostatos, išsiuntė prašymą skirti baudą VRK pirmininkui Zenonui Vaigauskui, už tai, kad VRK nepateikė Konstituciniam Teismui apygardų komisijų posėdžių, kuriuose buvo svarstomi masiniai balsų pirkimai, protokolų, o taip pat dėl to, kad nepateikė Konstituciniam teismui faktų ir tyrimo dėl penkių Darbo partijos kandidatų pirmumo balsų identiško reitingavo biuletenių, kurių iš viso gali būti apie 2 tūkst., pasiskirstymo geografiškai skirtingose vietose.

Šie asmenys: V.Skarbalius – kuris patvirtintas patekusiu į Seimą, V.Vonžutaitė – kuri patvirtinta patekusi į Seimą, bei Ž.Putramentas, G.Tamošiūnas ir A.Sabockis, kurie VRK patvirtintoje eilėje yra netoli patekimo į Seimą ribos.

Pagal Konstitucinio Teismo įstatymą Konstitucinis Teismas dėl duomenų nepateikimo pareigūnams gali skirti baudą iki 4 VMDU dydžio baudą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė