D.Grybauskaitė: Konstitucinio Teismo išvada – smūgis perkamai demokratijai (4)

D.Grybauskaitė | lrs.lt nuotr.

D.Grybauskaitė | lrs.lt nuotr.

Lapkričio 12 d. Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės spaudos tarnybą išplatino šiuos apibendrintus Dalio Grybauskaitės teiginius kuriais ji įvertino padėtį susidariusią šalyje po lapkričio 10 d. Konstitucinio teismo išvados paskelbimo byloje pagal Seimo ir Respublikos Prezidentės paklausimus, ar per 2012 m. spalio 14 d. Seimo rinkimus nebuvo pažeistos Seimo rinkimų įstatymo nuostatos.

Prezidentė teigia, kad Seimo rinkimų rezultatus įvertinę Konstituciniame Teisme užsitikrinome – Lietuvoje perkama demokratija ir įstatymų pažeidimai nebus toleruojami.

Konstitucinis Teismas įvardijo, kad šiuose Seimo rinkimuose susidūrėme su šiurkščiais Seimo rinkimų įstatymo pažeidimais bei rinkėjų papirkinėjimu. Labai kritiškai įvertintas ir Vyriausiosios rinkimų komisijos darbas.

Konstitucinio Teismo išvada dar labiau sustiprina ir įtarimus dėl valstybės valdyme siekiančios dalyvauti Darbo partijos skaidrumo.

Pasak šalies vadovės, galutinius Seimo rinkimų rezultatus ir abejones dėl jų teisėtumo įvertinę Konstituciniame Teisme žengėme dar vieną svarbų žingsnį politinės sistemos skaidrinimo ir brandesnės demokratijos keliu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė