Turizmo departamentas sveikina geriausius Lietuvos architektus (0)

Valstybinis turizmo departamentas nuoširdžiai sveikina Lietuvos architektus, kurių geriausi per pastaruosius dvejus metus sukurti darbai buvo apdovanoti skulptūrėlėmis „1/5 metro“ lapkričio 7 d. Nacionalinėje dailės galerijoje vykusiame svarbiausiame Lietuvos architektūros renginyje – parodoje „Žvilgsnis į save 2010-2012“.

„Ypatingai džiugu, kad tarp tarptautinės komisijos išrinktų laureatų – architektai, sukūrę unikalius ir atraktyvius vietinio turizmo objektus. Pavyzdžiui, apdovanotąjį „Šarūno Kiaunės projektavimo studijos“ architektų Zaraso ežero apžvalgos taką šią vasarą buvome įtraukę į Didžiojo Žygio po Baltijos šalis maršrutą. Ir jis tapo vienu lankomiausių latvių, estų ir pačių lietuvių turistų iš 30 viso Pabaltijo turistinių objektų! Štai kodėl po įvykusių apdovanojimų tikėčiausi, kad architektūra ir turizmas ir toliau žengs kartu platesniais nei 1/5 metro žingsniais į priekį, o Lietuvos ir užsienio turistai nuo to tik laimės“, – džiaugiasi VTD direktorė R. Balnienė.

Sveikinimus ji siunčia ir apdovanojimą pelniusiems „Andrė Baldi“ ir „Aketuri architektai“ architektams už rekreacinį kompleksą „Svencelė“ – jėgos aitvarų bazę prie Kuršių Marių.

R. Balnienė atkreipia dėmesį, kad iš beveik 200 projektų į apdovanojimus pretendavo bei padėkas gavo ir „L&G projektai“ architektai, suprojektavę Poezijos parką Marijampolėje, ir „Hackel-Kaape architekten Hamburg-Vilnius“ architektai – „klubo“, šiuo metu laikomo prestižiškiausia konferencinio turizmo erdve, autoriai. Beje, „Archinovos“ atstovų, kuriems taip pat buvo įteikta padėka, projektui – dvaro malūno muziejui Liubave – šiemet buvo skirtas ir Europos Sąjungos kultūros paveldo prizas.

Kategorijos: Architektūra, Kultūra, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė