Latvijos ir Estijos parlamentų pirmininkės atvyko į Seimą (0)

Lapkričio 9 d. Seimo Pirmininkė Irena Degutienė priėmė į Lietuvos Seimą atvykusias Latvijos Saeimos Pirmininkę Solvitą Aboltinę (Solvita Āboltiņa) ir Estijos Respublikos Riigikogu Pirmininkę Enę Ergmą (Ene Ergma).

Lietuvos, Latvijos ir Estijos parlamentų vadovės dalyvaus šiandien Vilniuje vykstančioje Baltijos Asamblėjos (BA) sesijoje ir kituose renginiuose.

Trijų Baltijos valstybių atstovai BA numato šioje sesijoje aptarti aktualias šio laikotarpio temas: veiksmus, siekiant sukurti Šiaurės šalių ir Baltijos valstybių bendradarbiavimo finansų rinkų reguliavimo ir priežiūros srityje mechanizmus, Baltijos valstybių bendradarbiavimą plėtojant bendrą išorės ekonomikos politiką ir bendrus investicinius projektus, įgyvendinamus ir numatomus Baltijos valstybių projektai sveikatos apsaugos srityje, Baltijos valstybių interesų Europos Sąjungoje optimizavimą, pirmininkavimą ES Tarybai.

Taip pat tikimasi aptarti bendrosios ES žemės ūkio ir Sanglaudos politikos klausimus ir bendromis Lietuvos, Latvijos ir Estijos pastangomis siekti principinio sutarimo dėl tiesioginių išmokų žemės ūkiui Europos Sąjungos mastu suvienodinimo sąlygų, taip išvengiant atskirų ES valstybių narių žemdirbių diskriminavimo.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė