Vilniuje iškils aukštybinis biurų pastatas „Grand Office“ (4)

ekonomika.lt nuotr.

ekonomika.lt nuotr.

Vilniaus Viršuliškių rajone 2014 metų pradžioje iškils 21 aukšto biurų pastatas „Grand Office“. Daugiau nei 81 metro aukščio ir 10 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatą statys Suomijos koncernui priklausanti viena didžiausių statybos paslaugų grupių Lietuvoje „YIT Kausta“. Į šį biurų pastatą planuojama investuoti daugiau nei 48 mln. litų.

„Su šiuo biurų centru mes Lietuvoje pratęsiame visos korporacijos patirtį vystant itin aukštų biurų pastatų projektus. Ne vieną aukštybinį biurų projektą „YIT“ įgyvendino Skandinavijoje, kaimyninėse šalyse, tad mes pasinaudosime šia patirtimi pirmą kartą vystydami tokį projektą čia, Vilniuje,“ – sako „YIT Kausta“ generalinis direktorius Kęstutis Vanagas. Pasak jo, pastatas atitiks visus aukščiausius kokybės reikalavimus.

Biurų pastatas pradėtas statyti Viršuliškėse, netoliese tiesiamo vakarinio aplinkkelio. Ši vieta pasirinkta dėl išskirtinių jos savybių – ji yra netoli centro ir lengvai pasiekiama iš kitų sostinės rajonų tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu.

Verslo centre „Grand Office“ bus įdiegtos modernios inžinerinės sistemos, padėsiančios užtikrinti patogią ir gerą darbo aplinką. Pastate bus sumontuotos šalčio sijos, kurios užtikrins maksimalų komfortą. Taip pat planuojama įrengti ir rekuperatorinę kondicionavimo ir šildymo sistemą.

Šis biurų pastatas skirtas tiems verslininkams ir jų darbuotojams, kuriems svarbi rami ir komfortiška darbo aplinka, kurią galima kurti patiems. Pastato aukštų išplanavimas bus pritaikytas įvairiems poreikiams – juose bus ir erdvių darbo salių, ir įvairaus dydžio kabinetų. Kiekvienas naujakurys galės be apribojimų modeliuoti erdves ir susikurti individualų interjero dizainą.

Šalia „Grand Office“ planuojama įrengti poilsio zoną, skirtą darbuotojų atokvėpio valandėlei. Biurų centre taip pat veiks restoranas ir kavinė. Ant stogo numatyta įrengti lauko terasą su apžvalgos aikštele, iš kurios atsivers viso Vilniaus panorama. Ją pamatyti bus galima ir keliantis vienu iš dviejų panoraminių liftų.

Biurų pastate bus maksimaliai išnaudojama natūrali dienos šviesa. Esant poreikiui, darbo zonas efektyviai apšvies šiuolaikinė energiją taupanti sistema.

Biurų centre įsikursiantiems darbuotojams ir jų svečiams bus įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės. Iš viso požeminėse aikštelėse ir šalia biurų centro bus įkurta apie 300 automobilių stovėjimo vietų.

Kategorijos: Įvairenybės, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė