Vilniaus viešojo transporto įspėjamasis streikas įvyks lapkričio 14-ąją (0)

Vvt.lt nuotr.

Vvt.lt nuotr.

UAB „Vilniaus viešojo transporto“ profesinės sąjungos Vilniuje organizuoja įspėjamąjį dviejų valandų streiką lapkričio mėn. 14 d. nuo 4 val.30 min., iki 6 val. 30 min.

Streiko organizatoriai nuoširdžiai atsiprašo vilniečių ir Vilniaus svečių už galimus nepatogumus streiko metu. Taip pat prašo suprasti, kad iš esmės visi piliečiai atsakingi už susidariusią situaciją. Viešasis transportas, kaip ir kai kurios kitos būtinos paslaugos yra būtinas ir jo finansavimas turi būti užtikrintas visų piliečių, tai yra valstybės rūpesčiu.

Pranešime spaudai teigiama, kad valdžią renkame mes, tie kurie eina balsuoti ir renkasi už ką balsuoti ir tie kurie neina balsuoti taip pat, tie kurie perka balsus ir kurie juos parduoda. Jeigu mes vieninga tauta (o tik tokia gali išgyventi), tai esame atsakingi ir vienas už kitą. Todėl jeigu mums kažkas negerai, jaučiame neteisingą požiūrį į mūsų darbą, turime ir pasakyti visiems, o kad girdėtų ir pajustų reikia atlikti ir tokius veiksmus, kaip streikas.

Organizatoriai teigia, jog trys ketvirtadaliai visų darbuotojų nubalsavo, kad streikas yra būtina priemonė atkreipti dėmesį į įmonės problemas.

Streikas nėra revoliucija, o yra Konstitucijoje įteisinta, visame pasaulyje pripažinta socialinių santykių priemonė. Todėl maloniai dar kartą prašome priimti mūsų atsiprašymą ir pripažinti mūsų teisę, sakoma streikuoti ketinančių atstovų pranešime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė