A.Juocevičiui didžiulis Europos Sąjungos gydytojų pripažinimas (0)

A.Juocevičius | respublika.lt nuotr.

A.Juocevičius | respublika.lt nuotr.

Rugsėjo mėnesį Roterdame (Olandija) vykusioje Europos Sąjungos Gydytojų specialistų sąjungos Fizinės ir reabilitacijos medicinos sekcijos ir valdybos Generalinėje Asamblėjoje Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro vadovas prof. Alvydas Juocevičius vienbalsiai buvo išrinktas Valdybos viceprezidentu. Tai pirmas kartas, kai ši pozicija patikėta naujųjų ES šalių atstovui.

Asamblėjos darbe dalyvauja 35 Europos šalių delegatai. Čia aptariami Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų ruošimo Europoje harmonizavimo, reabilitacijos paslaugų akreditavimo, reabilitacijos metodikų ir specialistų kompetencijų klausimai. Fizinės ir reabilitacijos medicinos valdyba organizuoja jaunų specialistų Europinį egzaminą, derina iki diplominių ir rezidentūros studijų šioje srityje programas, organizuoja jaunųjų specialistų tobulinimo mokyklas, mokymo centrų akreditavimą, Europos fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų licencijavimą.

Įvertinus Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros ir jos klinikinės bazės – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių kinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centro pasiekimus bei asmenines ir dalykines šių padalinių vadovo prof. Alvydo Juocevičiaus savybes jis vienbalsiai buvo išrinktas Valdybos viceprezidentu. Iki šiol Valdybos viceprezidentu (kuris pagal nuostatus po 2 metų užima prezidento postą) buvo renkami tik Vakarų Europos šalių atstovai.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos katedros ir jos klinikinės bazės – Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Reabilitacijos, fizinės ir sporto medicinos centras didžiuojasi tuo, kad 21 studijų fizinės medicinos ir reabilitacijos rezidentūroje šioje katedroje ir centre absolventas yra sėkmingai išlaikęs Gydytojų specialistų sąjungos Fizinės ir reabilitacijos medicinos sekcijos ir valdybos Generalinėje Asamblėjojos organizuojamą egzaminą – t.y. jų žinios ir gebėjimai visiškai atitinka Europos reikalavimus ir jie turi minėtos organizacijos išduotas licencijas.

Kategorijos: Gamta ir žmogus, Lietuvoje, Naujienos, Sveikata, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė