Prezidentė nevyks į Nepriklausomybės dienos minėjimą Lenkijoje (11)

D.Grybauskaitė

D.Grybauskaitė

Dalia Grybauskaitė sekmadienį nevyks į Varšuvą dalyvauti Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjime. Prezidentės atstovės spaudai teigimu, šalies vadovė iškilmėse nedalyvaus dėl neatidėliotinų su vidaus politika susijusių klausimų.

„Dėl neatidėliotinų su vidaus politika susijusių klausimų prezidentė šiemet lapkričio 11 dieną nenuvyks į Lenkiją. Perduodama sveikinimus Nepriklausomybės dienos proga, Lenkijos prezidentui Bronislavui Komorovskiui prezidentė pasiūlė susitikti darbinio pokalbio gruodžio pabaigoje ar kitu Lenkijos prezidentui patogiu metu ir aptarti Lietuvos ir Lenkijos žmonėms svarbius bendradarbiavimo klausimus“, – LRT.lt teigė Prezidentės atstovė spaudai Daiva Ulbinaitė.

„Apie tai Prezidentė Lenkijos vadovą informavo diplomatiniais kanalais perduotu laišku. Taip pat tame laiške Prezidentė nuoširdžiai padėkojo už malonų kvietimą apsilankyti Lenkijos Nepriklausomybės dienos minėjime Varšuvoje, tačiau pabrėžė, kad dėl neatidėliotinų su vidaus politika susijusių klausimų pasibaigus rinkimams į Seimą, šiuo metu būtų sudėtinga atvykti į Varšuvą“, – pridūrė ji.

Anot D.Ulbinaitės, tokie šventiniai vizitai vyksta nuo 2007 metų, o Lietuvos vadovai juose ligšiol dalyvaudavo kasmet. Lenkijos vadovai per tą laiką į Vasario 16-osios minėjimą buvo atvykę tris kartus – 2008, 2011 ir 2012 metais.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė