Moksleiviai ir studentai kviečiami kurti eko-reklamas (0)

organizatorių nuotr.

organizatorių nuotr.

Aplinkosaugos projektą „Aš – žalias“ inicijavusi Aplinkos ministerija skatina jaunus žmones įsitraukti į žaliųjų idėjų propagavimą. Moksleiviai ir studentai kviečiami priimti „Aš – žalias“ iššūkį ir dalyvauti „Eko-reklamos“ konkurse. Konkurso dalyvių prašoma sukurti socialinę reklamą, skatinančią rūšiuoti buitines atliekas (stiklą, plastiką, popierių, metalą). Jaunieji kūrėjai gali pasirinkti jiems priimtiniausią reklamos priemonę – nufilmuoti vaizdo klipą, sukurti reklaminį plakatą ar sugalvoti netradicinę reklamos idėją.

Konkurse gali dalyvauti pavieniai asmenys arba jų grupės, pvz. vienos klasės moksleiviai, būrelio nariai ar tiesiog grupelė draugų. Aplinkos ministerijos sudaryta komisija išrinks nugalėtojus studentų ir moksleivių darbų kategorijose, taip pat bus apdovanotas ir daugiausia publikos simpatijų sulaukęs darbas. Laimėtojų laukia prizai – specialiai konkursui sukurti stilingi sėdmaišiai.

Daugiau informacijos apie konkursą, jo nuostatus ir dalyvio anketą galima rasti.

Apie projektą:

„Aš  – žalias“ – Aplinkos ministerijos inicijuotas visuomenės švietimo ir informavimo apie antrinių žaliavų rūšiavimą projektas. Antrinės žaliavos – plastikinės, stiklinės ir popierinės pakuotės – Lietuvoje tebelaikomos bevertėmis šiukšlėmis. Didžioji dalis šių pakuočių vis dar palaidojama sąvartynuose. Projektu „Aš – žalias“ siekiama pažadinti kiekvieno žmogaus asmeninę atsakomybę rūšiuoti atliekas. Iniciatyvą palaiko ir asmeniškai rūšiuoti atliekas įsipareigoja muzikantai Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis, aktoriai Edita Zizaitė ir Jurgis Damaševičius, fotografė Agnė Gintalaitė ir dailininkas Rimas Valeikis.

Kategorijos: Gamta ir ekologija, Gamta ir žmogus, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė