Parodoje – Vėlinės vaikų ir jaunimo darbuose (0)

Keramikė Dalia Gentvainytė

Keramikė Dalia Gentvainytė

Spalio 31 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro keramikos studija kviečia į parodą PC „Panorama“ (Saltoniškių g. 9, Vilnius), II aukšte. Parodos tema – Vėlinės ir tai, kas artėjant ilgesniems žiemos vakarams mums kelia šypseną ir truptį gąsdina. Paroda veiks visą lapkričio mėnesį.

Keramikės Dalia Gentvainytė, Rita Razmienė, Vita Tracevičienė, Tilmantė Kligytė Vėlinių, mirusiųjų pasaulio temas vaikams perteikia per lietuvių etnokultūros, senųjų civilizacijų menus ir simboliką. Taip ekspozicijoje atsirado ir lietuvių mitologiniai personažai – raganos, velniai, ir senovės Egipto mitologijos požemių karalystės dievas šuo Anubis, ir šiuolaikiniai simboliai – dekoruoti moliūgai ir kiti.

LVJC keramikos užsiėmimuose jaunieji menininkai kuria darbus naudodami molio degimo krosnį, žiedimo stakles, įvairių spalvų glazūrą. Čia dirba menininkės, turinčios didelę praktinę ir darbo su vaikais, jaunimu, suaugusiais, šeimomis patirtį. Užsiėmimų vadovės pačios eksponuoja savo darbus įvairiose parodose kartu su kitais menininkais. Jų auklėtiniai taip pat dalyvauja parodose ir konkursuose, kurių darbai dažnai būna pastebėti ir vertinami už kokybę, originalumą, kūrybiškumą.

Apie Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą:

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – didžiausia įstaiga Lietuvoje, besivadovaujanti neformaliojo ugdymo principais ir siūlanti daugybę įvairiausių užsiėmimų ir veiklų vaikams, jaunimui ir suaugusiems. LVJC vyksta sporto, šokių, dailės, muzikavimo, kūrybiškumo ir asmeninių savybių ugdymo bei daugelis kitų užsiėmimų, centras organizuoja neįgaliųjų ugdymui pritaikytas veiklas. Lietuvos vaikų ir jaunimo centras taip pat rengia neformaliojo vaikų švietimo mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programas, rengia asmenybės ugdymui, tolerantiškos ir kūrybiškos visuomenės skatinimui skirtus projektus.

Kategorijos: Kultūra, Menas, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė