J.Vaiškūnas. Kol prokuroras Dūda pūtė į dūdą, balsų pirkimu įtariamas uspaskietis „išvažiavo“ į Rusiją (2)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Spalio 31 d. vakare LNK TV laida „Labas vakaras, Lietuva“ pranešė, kad Lietuvos Generalinėje prokuratūroje pradėtą tyrimą dėl galimo kalinių balsų pirkimo Darbo partijos naudai pristabdė vieno įtariamojo „išvykimas“. Įtariamasis kalinių balsų pirkimu darbietis Eugenijus Maciulevičius, pasimokęs iš savo partijos pirmininko Viktoro Uspaskicho ir, matyt, vengdamas nedraugiško teisėtvarkos glėbio, „išvyko“ į motulę Rusiją.

„Taip, yra tokių duomenų, kad vienas iš mums įdomių asmenų, kurį mes norėtume apklausti, šiuo metu yra ne Lietuvoje. Jis nėra apklaustas, nes mūsų duomenimis, jis yra Rusijoje, ir pas mus jis neatvyksta. Mes norėtume jį apklausti įtariamuoju“, – tartum tyčiodamasis iš teisėtvarkos apie įtariamąjį Uspaskicho draugą kalbėjo prokuroras Mindaugas Dūda LNK laidoje ir pridūrė, kad tyrimas įstrigo, nes jie, prokurorai, negali prašyti tarptautinės pagalbos, jie nepajėgūs priversti darbiečio E.Maciulevičiaus grįžti į Lietuvą ir neįgalūs priversti jį duoti parodymus, mat uspaskiečiui inkriminuojamas „nusikaltimas yra nesunkus ir kalbėti apie suėmimą arba Europos arešto orderį, teisinę pagalbą su Rusijos federacija šitoj vietoj užtruktų pakankamai ilgai“.

„Vėlgi, nusikaltimas nesunkus, kas yra labai svarbu, todėl ta procesinė prievarta turėtų būti taikoma labai pamatuotai ir adekvačiai“, – tyčiodamasis iš Lietuvos Konstitucijos ir Respublikos teisinės sistemos per LNK dūdavo Dūda.

Apie  bendražygio E.Maciulevičiaus „išvažiavimą“ į motušę Rusiją, nešvariomis finansinėmis machinacijomis įtariamos darbininkų partijos vadovybė prisiekinėjo nieko nežinanti. Didžiojo darbininkų vado pavaduotojas Vytautas Gapšys, gerai žinantis ką reiškia daugelį metų būti įtariamuoju sukčiumi, dievagojosi tikrai nieko nežinojęs, tikrai niekuo nesidomėjęs ir nenutuokiantis „tos situacijos jokiu aspektu“.

Tiesiog negalėjo nesusidaryti įspūdis, kad Lietuvos Respublikos įstatymus, numatančius bausmes už pasikėsinimą sukčiavimo būdu užgrobti politinę valdžią, Respublikoje kūrė kūrė ir sukūrė, kaip čia švelniau pasakius, na… Nusikalstamo Pasaulio Autoritetai (NPA).  O dūdomis taip ir neišmokusių dūduoti Generalinės prokuratūros dūdorių flegmatiškumas, bejėgiškumas  ir juridinė negalia prieš galimų galingų nusikaltėlių mobilumą dorus Lietuvos piliečius verčia spardyti nieko nekaltus katinus, kad bent tie sąžiningai atliktų darbą sandėliukuose ir rūsiuose. Turi gi kažkas gaudyti šioje valstybėje gobšius graužikus, nes užspeis toks tykus vienas kartą ir Mūsų, atsiprašau – Jūsų Ekscelenciją.

Tad, kol dar turime balsą, širdingai prašome Ekscelencijos – kreipkitės kuo greičiau į Konstitucinį teismą… Kol be jo sprendimo dar neužpaskudijo ir nenudūdavo mūsų Lietuvos.

________________________

P.S.: 2012 lapkričio 8 d. Kai Lietuvos Konstitucinis teismas pradėjo nagrinėti Seimo rinkimų klastojimo bylą mus tik šast ir pasiekė štai tokia žinia:

Informacija apie E. Maciulevičiaus buvimo vietą neatitinka tikrovės

Darbo partija praneša, kad rinkėjų balsų galimo pirkimo skandale figūruojantis Eugenijus Maciulevičius šiuo metu yra Lietuvoje ir aktyviai bendradarbiauja su teisėsaugos institucijomis, o pranešimai apie tai, kad jis slapstosi užsienyje, neatitinka tikrovės.

Spalio 19 d. Darbo partijos taryba sustabdė E. Maciulevičiaus narystę partijoje.

Pagarbiai,

Darbo partijos informacijos centras

Kategorijos: Lietuvos kelias, Nuomonių ratas, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė