Nauja Vyriausybė – be teisiamųjų suole esančios partijos (0)

Prezidentūros nuotr.

Prezidentūros nuotr.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pradėjo konsultacijas su daugiausiai Seimo rinkimuose mandatų iškovojusių partijų lyderiais. Derybas dėl koalicijų formavimo pradedantiems politikams šalies vadovė iškėlė sąlygą – Vyriausybės formavime negali dalyvauti teisiamųjų suole esanti partija, teigiama Prezidentūros spaudos pranešime.

„Vyriausybės formavime negali dalyvauti partija, kuri įtariama rinkimuose padariusi daugiausiai šiurkščių pažeidimų, įtariama dėl juodosios buhalterijos ir neskaidrios veiklos ir kurios partijos lyderiai yra kaltinamieji baudžiamojoje byloje. Todėl palaikysiu tik tą politinę jėgą, kuri galės suformuoti daugumą be teisiamųjų suole esančios Darbo partijos”, – sako Prezidentė.

Šiuose Seimo rinkimuose užfiksuotas grėsmingas pažeidimų skaičius, pradėti 27 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 18 dėl rinkėjų papirkinėjimų, iš kurių – 10 dėl Darbo partijos kandidatų. Šalies vadovė skubos tvarka teikia pataisas, kurios sugriežtins atsakomybę už rinkėjų papirkinėjimą.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė