J.Bielinis. Išeitis – pakartotini rinkimai (5)

Jurgis Bielinis | krantai.lt nuotr.

Jurgis Bielinis | krantai.lt nuotr.

Šie rinkimai parodė, kad dabartinė Lietuva  panaši į Žečpospolitą jos žlugimo metais. V.Uspaskich man primena M.Repniną, 1764 – 1769 m. Rusijos ambasadorių, 1794 – 1799 m. generalgubernatorių.

Lietuvos Seimo partijos, besiriejančios viena su kita,  rinkimų metu be atsakomybės žarstančios pažadus, mėtančios smulkius pinigėlius, alaus bambalius nusigyvenusiems, prasigėrusiems lietuvaičiams, primena anų laikų prasigėrusius šlėkteles. Būtina priminti, kad tas pats M.Repninas  skundėsi, jog nespėja Lietuvon, Žečpospoliton iš Maskvos vežti skrynias pinigų, kad supriešintų, papirktų LDK didikus. (Paskaitykite Šapokos „Lietuvos istoriją, Kazio Almeno  „Šienapjūtė“).

Supratingesniam žmogui nereikia ir Konstitucijos aiškinimo. Balsų  pirkimas – bjaurus nusikaltimas. Aiškių aiškiausias nusikaltimas. Kas gali garantuoti, kad nusikaltėlis Uspaskichas, tapęs premjeru,  savo galių nepanaudos  kalinių išlaisvinimui, jų pagalba perversmui padaryti? Maskva tai palaikytų. Iš V.Uspaskich teismų besitęsiančių dešimtmečiais aišku, kad jis valdančiojoje sferoje ras užtarėjų. Tiek pragyvenęs Lietuvoje, laiko veltui neleido ir atsargai mezgė naudingus ryšius.

Manau, kad Lietuvos Konstitucinis Teismas įgalus padaryti teisingą sprendimą – anuliuoti rinkimų rezultatus.

Garbingiems – Pagarbiai,
Jurgis Bielinis, LSDS tarybos narys

Kategorijos: Laiškai Alkui, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė