17 milijonų iš Nacionalinės kredito unijos pagrobta rinkimams? (2)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Pasibaigus antrajam rinkimų ratui gali kilti naujas skandalas: įtariama, kad vienos kol kas neįvardintos politinės partijos finansavimui iš Nacionalinės kredito unijos buvo pagrobta 17 milijonų litų.

Vakar Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) mažiausiai dešimties asmenų grupei pareiškė įtariamus dėl galimo lėšų pasisavinimo sukčiavimo būdu iš Nacionalinės kredito unijos. Šiai grupei priklausanti jauna vilniečių pora jau sulaikyta mėnesiui. Įtariama, kad kelioms bendrovėms unija išdavė kreditus nekilnojamajam turtui įsigyti, tačiau šis turtas buvo įvertintas gerokai daugiau, nei iš tikrųjų vertas.

Portalo 15min.lt žiniomis tie 17 milijonų litų buvo skirti vienos partijos finansavimui, tačiau partija kol kas neįvardijama, nes prieš rinkimus skelbti partiją kompromituojančią informaciją draudžia Seimo rinkimų įstatymas.

Vakar portalo Delfi.lt žurnalistai teisme pakalbino ir nufilmavo įtariamąją vilnietę. Jauna mergina antrankiais sukaustytomis rankomis žurnalistams surengė tikrą šou: pozavo prieš kameras, siuntė oro bučinius. Paklausta, ar nebijo gyvenimo areštinėje, įtariamoji kalbėjo: „Aš vilko bijau, o čia tai nebaisu, vorų bijau, galėsite išplėtoti šią temą, ką tai pasako apie mano psichologinę būseną“ ir žadėjo, sėdėdama už grotų, skaityti prieš tradicines vertybes maištavusio amerikiečių rašytojo ir narkomano Džeko Keruako (Jack Kerouac) knygą „Kelyje“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė