Konservatorius K.Starkevičius agituoja už Darbo partiją (12)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Tėvynės sąjungos deleguotas Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius siekia prisidėti prie Darbo partijos sėkmės antrajame LR Seimo rinkimų ture.

Masinis balsų pirkimas, kuriuo įtariami Darbo partijos atstovai, juodosios buhalterijos byla ir populistiniai lozungai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko pavaduotojo, regis, neglumina.

Atvirkščiai – Domeikavoje, Čekiškėje ir kitose Kauno-Kėdainių rinkimų apygardos vietose pasirodė reklaminiai lapeliai, kuriuose K.Starkevičius ragina balsuoti už Darbo partijos kandidatą Vydą Gedvilą.

„Jam visada rūpėjo ir rūpi, kaip gyvena kaimo žmonės, padeda jiems įvairiais klausimais. Gerbiamieji Kauno-Kėdainių vienmandatės rinkimų apygardos žmonės! Kviečiu jus balsuoti už Vydą Gedvilą – patyrusį, dorą ir darbštų žmogų!“, – agituoja už Darbo partijos kandidatą K. Starkevičius. Čia pat jis priduria, kad „V.Gedvilas ir pats yra Kauno rajono žmogus“, nors šio politiko oficialioje anketoje nurodyta nuolatinė gyvenamoji vieta – Kaunas.

Kauno-Kėdainių rinkimų apygardoje V.Gedvilas rungiasi su jokioms partijoms nepriklausančia, Lietuvos socialdemokratų partijos iškelta kandidate Raminta Popoviene.

Ši politikė susilaukė  Nepriklausomybės Akto signataro Leono Milčiaus, Valstiečių ir žaliųjų, Tvarkos ir Teisingumo, kitų partijų bei visuomeninių organizacijų paramos. Ją taip pat palaiko du įtakingi Kauno rajono konservatoriai – Seimo narys, Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas, bei į antrąjį rinkimų turą nepatekęs, bet nedaug nuo R.Popovienės atsilikęs Seimo narys Justinas Urbanavičius.

Kauno rajono socialdemokratai savo ruožtu išreiškė paramą D.Jankauskui, kuris Kauno kaimiškojoje rinkimų apygardoje konkuruoja su „Drąsos kelio“ atstove Audrone Skučiene.

K. Starkevičius Pramonės rinkimų apygardoje taip pat rungiasi su „Drąsos kelio“ kandidatu Dainiumi Danilevičiumi.

Kategorijos: Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė