„Drąsos kelias“ atsiribojo nuo „juodųjų technologijų“ ir portalo „Ekspertai.eu“ (4)

I.Degutienė | lrs.lt

I.Degutienė | lrs.lt

Po to, kai buvo paviešintas Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės garso įrašas, kurį padarė visuomenininkas A. Nakas, jame ši politikė skundžiasi visuotiniu politikų sekimu bei kaltina Prezidentūrą autoritarizmu, partija „Drąsos kelias“ (DK) paviešino oficialią nuomonę. Žemiau esantis tekstas yra minėtos partijos spaudos pranešimas:

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas apgailestauja, kad premjeras Andrius Kubilius, komentuodamas viešumoje pasirodžiusius Seimo pirmininkės Irenos Degutienės nuogąstavimus dėl Lietuvoje išplitusio neteisėto pasiklausymo, klaidina piliečius ir nepateikdamas argumentų šiuos įvykius sieja su DK.

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas visada pasisakė ir pasisako už garbingą rinkimų kovą. Vadinamosiomis „juodosiomis propagandos technologijomis“ šiandien Lietuvoje gali naudotis tik tos politinės partijos, kurios gauna milijonines valstybės iždo subsidijas, paramą iš užsienio valstybių arba turi valdžios svertus ir gali neteisėtai daryti įtaką žiniasklaidos priemonėms. DK atstovai, būdami Seime, dės visas pastangas kovodami su tokia įsisenėjusia praktika.

Naudodamiesi proga norėtume priminti, kad svetainė „Ekspertai.eu“ yra nepriklausoma, savo tradicijas ir veiklos būdus turinti savita žiniasklaidos priemonė, kurią tiesiogiai sieti su „Drąsos kelio“ politine partija yra nekorektiška. DK nedaro ir negali daryti jokios įtakos šios svetainės turiniui, nieko nežino apie jos finansavimą ir savininkus. „Drąsos kelias“, kategoriškai pasisakydamas prieš žiniasklaidos kaip šantažo ar reketo panaudojimą, pasiryžęs ginti garbingos žurnalistikos principus, primena, kad demokratiniuose kraštuose žurnalistų darbo, jų prasilenkimo su žiniasklaidos etikos kodeksu ir kitokių etikos pražangų vertinimas yra pirmiausia žurnalistų ir leidėjų savivaldos ,o ne politikų prerogatyva.

Linkime visoms antrajame rinkimų rate dalyvaujančioms politinėms partijoms ir kandidatams garbingai kovoti ir pirmiausia ginti Lietuvos ir jos piliečių interesus“.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė