Žemės mokesčiui sumokėti liko 10 dienų (0)

© Serban Enache, Dreamstime.com

© Serban Enache, Dreamstime.com

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (VMI) pranešė, kad likus 10-čiai dienų iki mokėjimo termino pabaigos, žemės mokesčio sumokėta apie 22 mln. litų. Žemės mokesčio deklaracijas gyventojai bei įmonės gali rasti VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje (EDS), o tiems žemės savininkams, kurie nėra EDS vartotojais, popierinės deklaracijos išsiųstos klasikiniu paštu.

VMI duomenimis, šiais metais žemės mokestį jau sumokėjo apie 40 proc. visų žemės savininkų (43 proc. gyventojų ir 37 proc. įmonių). Jų sumokėta suma siekia 22 mln. litų. Tačiau apie 246 tūkst. gyventojų ir įmonių į savivaldybių biudžetus dar turėtų sumokėti apie 40 mln. litų.

„Žemės mokestį sumokėti raginame nelaukiant paskutinės – lapkričio 2-osios – dienos. VMI rekomenduoja žemės savininkui atsiskaitant turėti asmens dokumentą, o norint šį mokestį sumokėti už savo šeimos narius, būtina pildyti išplėstinę mokėjimo nurodymo formą, nurodant žemės savininko, už kurį atliekamas mokėjimas, vardą, pavardę, asmens kodą“, – pažymi VMI viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė.

VMI primena, kad žemės mokestį sumokėti galima bankuose („Danske“, „Swedbank“, „Nordea“), pašto skyriuose, „Perlo“ terminaluose, spaudos kioskuose, VMI padaliniuose įrengtuose atsiskaitymo terminaluose, „mokėjimai.lt“ sistemoje ir t.t.

Mokesčių mokėtojas informaciją apie mokėtiną žemės mokestį gali sužinoti VMI Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882, taip pat gali kreiptis į mokesčių specialistą, kurio kontaktai pateikti žemės mokesčio deklaracijoje. Daugiau informacijos žemės mokesčio klausimais galima rasti apsilankius VMI interneto svetainėje  www.vmi.lt

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė