Ekspertai.eu paskelbė sensacingus Seimo pirmininkės I.Degutienės pasisakymus apie valstybės užvaldymą (audio, video) (5)

I.Degutienė TS-LKD politinėje reklamoje

I.Degutienė TS-LKD politinėje reklamoje

Spalio 21 d. internetinis portalas Ekspertai.eu paskelbė sukrečiantį Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės Irenos Degutienės pasisakymą, kuriame ji atskleidžia, kad ji asmeniškai kaip Seimo pirmininkė ir visas  Seimas yra bejėgiai prieš Lietuvoje įsigalintį autoritarinį valdymą ir yra priversti būti nuolankiais „Baltųjų rūmų“, tai yra Prezidentūros nurodymų vykdytojais. Jiems – o ne įstatymams – „paklūsta Generalinė prokuratūra (GP), Valstybės saugumo departamentas (VSD), teismai. VSD naudojamas kaip įrankis, įtvirtinant šią antikonstitucinę galią, ir veikia prieš savo valstybės piliečius“, – rašo Ekspertai.eu.

Ekspertai.eu prieš kiek laiko jau buvo paskelbęs skandalingų Seimo pirmininkės I.Degutienės pasisakymų stenogramas, tačiau sulaukę pačios I.Degutienės ir aukščiausių Lietuvos vadovų bei politikų kaltinimų esą naudojamos „purvinos technologijos“ ir  atsižvelgę į raginimus paviešinti originalų garso įrašą tai ir padarė.

„Niekam iš aukščiausio rango tarnautojų nepasirodė svarbu pasiaiškinti visuomenei dėl žinios, kad vyksta antikonstitucinis valstybės užvaldymas, o Seimo pirmininkę ir jos šeimą seka Valstybės saugumo departamentas (VSD). Tarsi tai būtų visiškai natūralus dalykas.

Baisiausia, kad tam tikra prasme jie yra teisūs. Seimo pirmininkė iš esmės nepasakė visiškai nieko naujo – tik patvirtino tai, kas jau seniai akivaizdu daugybei savo galva mąstančių ir politinį Lietuvos gyvenimą stebinčių žmonių“, – rašo portalas Ekspertai. eu.

Paskelbtame garso įraše girdime kovo pabaigoje per susitikimą su visuomenininkais Seimo pirmininkės Irenos Degutienės išsakytus nusiskundimus dėl to, kad Lietuvoje įsigali autoritarizmas ir sekami net aukščiausi valstybės pareigūnai. Seimo pirmininkė skundžiasi esą prezidentės Dalios Grybauskaitės rezgamomis intrigomis.

„Man didesnis rūpestis yra žinai kuo? Kad yra valstybės užvaldymas ir mes einam ne demokratiniu keliu, o Lukašenkos keliu. Autoritariniu keliu…“ – sako I.Degutienė.

Klausykite Ekspertai.eu paskelbto garso įrašo:

httpv://youtu.be/_2mP1QC2BcU

Kaip visišką kontrastą šiems I.Degutienėms žodžiams Eksperati.eu pateikia šį TS-LKD reklaminį klipą kuriame I.Degutienė apsimestinai žvaliu balsu „dėsto apie pasiekimus valstybėje – tarsi tai būtų kita valstybė, o ne ta, kurioje saugumas seka net jos pačios 85 metų motiną, Generalinis prokuroras yra visiškas nulis, o VSD veikia prieš valstybę ir jos žmones“, pastebi Ekspertai.eu.

httpv://youtu.be/BqCkuYiwECo

Apie paskelbto skandalingo garso įrašo atsiradimo aplinkybes, Ekspertai.eu rašo, kad šis įrašas yra darytas kovo 28 d. vykusiame viešame Seimo pirmininkės susitikime su visuomenininkais: Dariumi Kuoliu, Broniu Genzeliu, Alvydu Medalinsku, Liudvika Pociūniene, Šarūnu Valentinavičium, Audrium Naku ir kitais.

Spalio 21 d. vakare Ekspertai.eu taip pat paskelbė, kad LNK televiziją ketinusi tos pačios dienos TV laidoje „Alfa savaitė” parodyti  TV  reportažą su skandalinguoju įrašu kol kas to nepadarė nors ir reklamavo jį savo kelias dienas transliuotame laidos anonse:

httpv://youtu.be/InyUp34gXrk

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .

5 komentarai

 1. Edvardas:

  Atsibudo Seimo Pirmininkė. Tikrai, kad žopliai.

 2. bong:

  Mhm, na taip, žinoma, kad amerikiečiai dėl visko kalti. Na, gal dar marsiečiai šiek tiek prisidėjo.

 3. Gintaras:

  Mielieji zmones tai daugiau negu rimta. Ar nesusimasto ponia Degutiene, kad bumerangu sugrizta, tai ka dare koncervatoriai?..

 4. Gedas:

  Nu Nakai ačiu tau , dabar galutinai apsisprendžiau,balsuosiu tik UŽ KONSERVATORIUS. O toki šlamštą kaip tu su inkvizitorių garliavine gauja apipilineti kiaulidžių srūtomis reikia. NE ,ŽUDIKO DRĄSIAUS PARTIJAI !!!

 5. Atgalinis pranešimas: Š.Navickis, A.Guoga. Valstybės išdavystė | Alkas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė