L.Balsys pasigedo 434-ių balsų (15)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Save išsikėlęs kandidtatas Karoliniškių 8-tojoje rinkimų apygardoje Linas Balsys kreipėsi į apygardos rinkimų komisiją su prašymu perskaičiuoti Papilėnų rinkimų apylinkės Vilniaus Pilaitės mikrorajone balsavimo rezultatus.

Papilėnų rinkimų apylinkės komisijos protokole nurodoma, jog L.Balsys gavo 44 balsus iš atėjusių balsuoti – kiek daugiau, nei 2 proc. nuo galiojančių biuletenių. Šie skaičiai , paskelbtti VRK tinklalapyje, nustebino vieną iš apylinkės rinkimų komisijos narių, kuris teigė pats asmeniškai skaičiavęs L.Balsio gautus balsus ir jų buvę dešimt kartų daugiau – 434.

Kanditato prašymu perskaičiavus apylinkės balsavimo rezultatus paaiškėjo, jog , pasak Karoliniškių apygardos rinkimų komisijos pirmininkės B. Alkinaitės, L.Balsio ir kandidatės V.Apanavičienės gauti balsai buvę sukeisti. Perskaičiavus balsus, L.Balsys tapo apylinkėje daugiausiai balsų surinkęs kandidatas.Teisingi rezultatai , atitinkamai, pataisyti ir VRK tinklalapyje.

„Beveik pusė tūkstančio balsų yra daug. Džiaugiuosi, kad kitose apylinkėse turėjau solidžią balsų atsargą, tad išaiškėjusi klaida neužkirto kelio man patekti į antrąjį turą. Kol kas, nesu gavęs atsakymo iš apygardos komisijos, ar balsų sukeitimas galėjo būti tyčinis. Pakalbėjęs su apylinkės ir apygardos rinkimų komisijų nariais susidariau įspūdį, jog rinkimų rezultatus lemiantys žmonės dirba ekstremaliomis sąlygomis, daugelis rinkimų naktį šalo, buvo fiziškai ir moraliai išsekę, rinkimų dokumentai iš apygardų į VRK buvo gabenami privačiai samdytų vairuotojų. Rinkimams organizuoti skirta milijonai litų – neramina, kad jie gali būti panaudoti neracionaliai“, – sakė L.Balsys.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė