Pilietinė akcija „Tie-SOS!“ bus tęsiama kitais būdais (nuotraukos, video) (2)

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Alkas.lt, G.Brazauskaitės nuotr.

Spalio 17-osios vakarą Vilniaus Simono Daukanto aikštėje susirinkę per 150 piliečių iš degančių žvakučių sudėjo žodį „Tie-SOS!“ ir sugiedojo Vinco Kudirkos Tautišką giesmę.

Taip buvo tradiciškai paminėtas juodasis ketvirtadienis – gegužės 17-ąją Garliavoje valdžios įvykdytas masinio smurto aktas. Taip buvo išreikštas protestas prieš valdžios savivalę, Lietuvos Konstitucijos išniekinimą, šalies konstitucinės santvarkos žlugdymą.

Kartu buvo baigtas ir kasdienis piliečių budėjimas, vykęs S. Daukanto aikštėje net 5 mėnesius. Baigtas nepriklausomybės metais ilgiausiai trukęs piketas, bet ne pilietinė akcija „Tie-SOS!“.

Piliečiai ir toliau atkakliai reikalaus iš savivaliaujančios ir slapukaujančios valdžios tiesos ir teisingumo. Pati akcija bus tęsiama kitais būdais: nuolat S. Daukanto aikštėje bus kreidelėmis rašomas žodis „Tie-SOS!“, kiekvieną savaitės ketvirtadienį – Garliavos antpuolio dieną, 18 val., piliečiai rinksis į aikštę su žvakutėmis, o kiekvieno mėnesio 17-ąją susieis paminėti valdžios smurtavimo dienos.

Nuoširdžiai dėkoju visiems Lietuvos žmonėms, dienų dienomis kartu budėjusiems S. Daukanto aikštėje, visiems, rėmusiems ir remiantiems mūsų pilietinę akciją.

Mes neužmiršim. Mes nesitrauksim.

Likime kartu ir tęskime savo kovą už tiesą, už vaiko, už žmogaus teises, už teisingesnę ir padoresnę Lietuvą.

httpv://youtu.be/WKWxPlagmUM

httpv://youtu.be/8J_kNtKNeN4

httpv://youtu.be/AAykR_1hjIo

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė