Partija „Drąsos kelias“ reikalauja skelbti rinkimų rezultatus negaliojančiais (26)

Jonas Varkala

Jonas Varkala

Politinė partija „Drąsos kelias“ kreipėsi į Lietuvos Respublikos prezidentę Dalią Grybauskaitę, Seimo pirmininkę Ireną Degutienę ir Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), reikalaudama paskelbti rinkimų rezultatus negaliojančiais ir surengti pakartotinius rinkimus.

„2012 metų rinkimuose į LR Seimą padaryta tiek akivaizdžių LR Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų, kad jų gausa bei sankaupa peržengia rinkimų legitimumo ribą. Rinkimų organizacinė pusė taip pat buvo nedovanotinai žemo lygio, ko nebuvo per visą nepriklausomybės laikotarpį. Politinė partija „Drąsos kelias“, remdamasi LR Konstitucija bei LR Seimo rinkimų įstatymo 92 ir 93 straipsniais, reikalauja skelbti 2012 metų LR Seimo rinkimų rezultatus negaliojančiais ir rengti pakartotinus rinkimus.

Tai darome ne dėl politinės naudos savo partijai, bet siekdami teisingumo bendrojo gėrio vardan, nes neteisingai išrinktas Seimas negali atstovauti tautai. Suprantama, pakartotiniai rinkimai būtų papildoma našta valstybės biudžetui, bet demokratijos ir moralinio visuomenės klimato nuostoliai, palikus rinkimų rezultatus galiojančiais, kainuotų daug brangiau. Pusės metų laikotarpį iki kitų rinkimų būtų galima panaudoti padėčiai ištaisyti“, – rašoma „Drąsos kelio“ partijos pirmininko Jono Varkalos pasirašytame pareiškime.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė