Tautininkai – grąžins „bambalius“ rinkimų įstatymo pažeidėjams (8)

Alkas.lt nuotr.

Alkas.lt nuotr.

Šiandien, spalio 17 d. Tautininkų sąjungos atstovai ir Seimo rinkimų stebėtojai paskelbė, kad  13 val.  surinkę tuščius „bambalius“ aplink rinkimų apylinkes, atveš juos prie keturių partijų, kurios pasižymėjo rinkimų įstatymų pažeidimais, būstinių. Ten tikimasi bambalius sugrąžinti tiems, kas teršia Lietuvą.

13.00 val. – bambaliai bus įteikti Darbo partijai (Ankštoji g. 3), kuri daugiausiai pasižymėjo balsų pirkimo skandalais, ištobulino „karuselės“ technologijas.

13.30 val. – bambaliai bus įteikti Tvarkos ir teisingumo partijai (Totorių g. 1), kurios atstovai kai kuriose Lietuvos vietose pasižymėjo ne tik pirkimo skandalais, bet ir pilnamečių moksleivių vežimu į rinkimų apylinkes.

13.50 val. – bambaliai bus įteikti Lietuvos socialdemokratų partijai (Barboros Radvilaitės g. 1), kurios kai kurie atstovai ne tik pirko balsus, bet net ir nesumokėjo žadėtų sumų.

14.10 val. – bambaliai bus įteikti Lenkų rinkimų akcijai (Pilies g. 16), kuri anksčiausiai ištobulino rinkėjų suvežimo, materialaus paskatinimo ir pagąsdinimo technologijas, o taip pat pasižymėjo neantspauduotų rinkimų biuletenių dalinimu.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė