Seime bus svarstomas siūlymas didinti Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondui skiriamas lėšas (1)

SeiamsSpalio 16 d. Seimas po pateikimo pritarė 48 Seimo narių parašais paremtam Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo įstatymo pataisų projektui Nr. XIP-4789, kuriuo siūloma nuo 1 iki 3 procentų akcizo pajamų, gautų už alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką didinti fondui skiriamas lėšas.

Pasak projektą pristačiusio Seimo nario Jono Liesio, atsižvelgiant į tai, jog Kultūros rėmimo fondo įstatymo projekte siūloma kultūros rėmimo fondo lėšų gaunamą procentą iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką padidinti iki 3 procentų, tikslinga padidinti ir Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo procentą gaunamą iš akcizo pajamų, gautų už parduotus alkoholinius gėrimus ir apdorotą tabaką.

„Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondas turėtų būti daug didesnis ir parama sportui, ir mūsų sportininkams, ypač dabar ateinančiai sportinei bazei gerinti, projektams, todėl ši pataisa yra labai būtina“, – pristatydamas projektą sakė J. Liesys.

Projektui po pateikimo pritarė 37, prieš balsavo 4, susilaikė 7 Seimo nariai. Pagrindiniu šio klausimo svarstyme paskirtas Biudžeto ir finansų komitetas, numatoma svarstymo plenariniame posėdyje data – spalio 23 d.

Kategorijos: Kultūra, Kultūros politika, Lietuvoje, Naujienos, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė