Prie VRK jaunimo piketas. Z.Vaigauskas gailisi, kad sutiko pirmininkauti (nuotraukos, video) (55)

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Alkas.lt, A.Rasakevičiaus nuotr.

Šiandien, spalio 17 dieną, 11.45 val., Vilniuje prie Vyriausiosios rinkimų komisijos būstinės (Gynėjų g. 8) neabejingi jaunieji Lietuvos piliečiai rinktosi į protesto akciją  ir išreiškė savo protestą prieš neskaidrius rinkimus į Seimą.

Susirinko gausus būrys žmonių su plakatais, kuriuose šmaikščiai protestavo prieš balsų pirkimą rinkimuose. Netrūko ir žiniasklaidos atstovų, nes tikėjosi išvysti patį VRK pirmininką Zenoną Vaigauską. Taip ir atsitiko, kuomet susirinkusieji susibūrė šalia VRK pastato. Z.Vaigauskui jaunieji aktyvistai įteikė savo pastebėtų pažeidimų protokolus ir išreiškė viltį, kad į tai bus atkreiptas dėmesys, nors sutiko, kad įrodyti yra labai sunku, netgi beviltiška kai kuriais atvejais. Minėjo, jog vežami balsuoti žmonės jiems mojavo rankomis.

Iš karto po to žurnalistai Z.Vaigauską apipylė klausimai apie rinkimų pažeidimus. Klausė ko imsis VRK, kad antrasis turas būtų skaidresnis, taip pat teiravosi ar bus anuliuoti rinkimų rezultatai kai kuriose apygardose. VRK pirmininkas sukritikavo „Ekspertai.eu“ straipsnį dėl nepateiktų duomenų ir užsienio, kuomet VRK tinklapyje buvo matomi nuliai ties atėjusių į ambasadas balsuoti žmonių skaičiumi, o paštu pateikti duomenys jau buvo. Z.Vaigauskui nesuprantamas minėto tinklapio nekantrumas, kai duomenys iš užsienio dar nebuvo žinomi ir jis tai pavadino neprofesionalumu.

Galiausiai Z.Vaigauskas išreiškė apgailestavimą, kad sutiko likti VRK vadovo poste.

Vilniaus savivaldybė išdavė leidimą kitam piketui spalio 25 dieną, 11:45 val., Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo. Leista susirinkti iki 500 žmonių.

httpv://youtu.be/w6exk-hD9FU

httpv://youtu.be/xBALL-BjR10

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , .

55 komentarai

 1. komentaras:

  Ko čia taip staiga Vaigauskas suviduriavo? Juk pirmininkas su PATIRTIMI 😀

 2. Jaunime,:

  antrame tureišsisiškinkite visus reikalavimus ir eikite stebėtojais. Jūsų akys šviesios ir širdys drąsios. Pirmyn.

 3. Rytas:

  O kas prie to privedė, kad Tauta už duonos kriaukšlę ir alaus butelį atiduoda balsą? Kas blogai jei laisvos rinkos vagis pakeis mažesni vagys? Skirtumas toks, kad vieni kaulą iš žmogaus atiminėjo, o kiti numes žmogui tą kaulą.

 4. Rytas:

  Kas Vaigauskui neskyrė lėšų, kad jis turėjo į rinkimų komisijas skirti bedarbius ir pašalpų gavėjus?

 5. Gintaras:

  Gerbiamieji zmones, stai arteja antrasis rinkimu turas, nepaskubekime “lengvai” nubalsuoti uz desiniuosius. Desinieji kuo pasirupino, tai turciu gerove ir patys uzsiimantys korupcija, islaidavimu (nors daug sneka apie taupuma). Koncervatoriu kietakaktiskumo deka, mes gyvename tarsi ruosimosi karui… su Rusija salygomis. Uzuot pasistenge kuo normaliau bendrauti su kaimynais is Rytu, TS is visu jegu ginkluojasi, net atomine elektrine nori “uzkabinti” mums ir musu vaikams. Ir vardan ko??.. Del kazkokios paranoiskos baimes, del rusofobijos??.. Bet kuom cia deti Lietuvos zmones??? Mes pavargome gyventi nuolatines kurstomos itampos ir eskalacijos atmosferoje… TODEL BALSUS A T I D U O K I M E UZ KAIRIUJU BLOKA!!

  • zemaiciu zydas:

   Tai kad nera jokiu kairiuju. Musuose nera nei desiniuju nei kairiuju.

  • kaunietis:

   Labai apmaudu dėl Jūsų tokio požiūrio. Apmaudu, kad manote, kad atlyginimas ženkliai pakilti gali per vieną kadenciją. Apmaudu, kad nematote pavyzdžio prieš akis- Estijos. Apmaudu, kad nesuprantate kokią milijardinę žalą Lietuvai atneš nepastatyta elektrinė, nes visus pinigus atiduosime kitai valstybei. Apmaudu, kad dėl pasaulinės krizės kaltinate Kubiliaus valdžią. Apmaudu jei tikite, kad 1509lt atlyginimas sustabdys emigraciją nesukeliant ekonominio kracho. Apmaudu jei tikite žmogumi užsiėmusiu juodąja buhalteriją.
   Jei manote, kad Kubilius ruošiasi karui su Rusija, tai galiu patikinti, kad su Viktoru valdžioje karo tikrai neprireiks, nes būsim manipuliuojami kiek tik širdis geidžia ir atsiduosime “laisva valia”. Ir kas yra “normalus bendravimas” su Rusija? Būti jos nuolankiu tarnu ? Vastybė negali turėti savo nuomonės atstovaujančios jos piliečius ?Atsakykite.
   Apmaudu, kai suaugęs žmogus žvelgia ne į perspektyvą, o vienadienę politiką. Apmaudu, kai suaugęs žmogus nemato, kad Lietuva buvo ardoma 18 metų, o atėjus šiai vyriausybei per krize, ji pradėjo užtikrintai keltis ant kojų. Apmaudu, kai suaugęs žmogus nesupranta, kad politikoje turi būti vientisumas (dėl ko ir iškilo Estija), o ne populistiniai sprendimai pagerinantys gyvenimą tik trumpam laikui.
   Pabaigai: ne tik apmaudu, bet ir labai graudu, kai mano mylimos Tėvynės žmonės nesugeba atskirti populizmo ir pažadų nuo realių darbų. Apmaudu, kai žmogus jau spėjo pamiršti Sausio 13d, žūvusieji prie TV bokšto apsiverstų grabe pamatę koks trumparegis Jūs esate….
   Neraginu būtinai balsuoti už konservatorius. Dar yra ir liberalai.
   Geros dienos !

   • zemaiciu zydas:

    Aciu! O sakykite, kokiais duomenimis Jus vadivaujates, sakydami, kad Estija ar Lietuva pradejo uztikrintai stotis ant koju?

   • Rytas:

    Nesąmones rašai.O KAS prie to privedė, kad Tauta už duonos kriaukšlę ir alaus butelį atiduoda balsą? Kas blogai jei laisvos rinkos vagis pakeis mažesni vagys?

    Kodėl 2010 per krizę atsirado 273 nauji milijonieriai? Kodėl skirtumas tarp turtuolių ir vargšų – didžiausias Europoje?
    Kodėl prie Kubiliaus per 3 metus valstybės skola išaugo nuo 17 milijardų iki 50 milijardų?
    Kodėl statybose pusvelčiui daugiausiai dirba atvežti baltarusiai, pakistaniečiai, siuvėjos iš Šri lankos ir kt. (Klaipėda, Vilnius, Mažeikiai ir kt.)?
    Kodėl prie Kubiliaus Rytų Lietuvoje nesilaikoma Lietuvių kalbos, Švietimo, Darbo kodekso, kitų įstatymų? Kodėl nevykdomi teismų sprendimai?
    . Kodėl prie Kubiliaus MMA 800 litų, o įmonių pelnas 2010 m. 5, 3 milijardo (statistikos departamentas)? Jei MMA būtų 1000, įmonių pelnas būtų 4.8 milijardo. Daug pelno investuota Baltarusijoje. Ar tai gerai?

    • kaunietis:

     Komentaras buvo skirtas Gintarui.Užsienio investicijų augimas, biudžeto deficito mažėjimas, eksporto didėjimas,siekis tapti energetiškai nepriklausomais (kas kol kas gerai sekasi) ir t.t. štai kas rodo “stojimasį ant kojų “. O korupcija, biurokratija, oligarchija per vieną dieną nesustabdoma, o ji būtent ir įsigalėjo valdant svarščikam su socdemais. O milijonierių yra, buvo ir bus, krizė tam gera terpė. Jei tikites, kad visi visuomenės sluoksniai per tuos 4-erius kadencijos metus turėjo būti patenkinti valdžia ir jei manote, kad 1000 ar 1509lt sustabdys emigraciją, tai stebiuosi Jumis. Daug čia skaičių prirašėte, bet gal apie dar nepamirštas privatizacijas norite pakalbėti ?
     “O KAS prie to privedė, kad Tauta už duonos kriaukšlę ir alaus butelį atiduoda balsą?” Čia kalbate ne apie liaudį, o apie visuomenes atmatas, tad nemaišykit sąvokų. O prie to privedė populistinių partijų pažadai, kad rytojus su rusų partija bus šviesenis. O parsidavėliams tiek ir tereikia išgirsti, kad parduotų savo balsą.

     • zemaiciu zydas:

      Biudzeto deficitas mazeja? 😀 Eksportas auga? Gal paminetumet tokiu duomenu saltinius? Kokia nuoroda I kazkokia rimta analize?

      • kaunietis:

       Statistikos departamentas. Jei nemokate susirasti, aš už Jus tikrai to nedarysiu.
       Dar apie skolą: Lietuvos skola viena mažiausių ES. Ar Jūs tikėjotes, kad pasaulinė krizė aplenks Lietuvą ir mums nereikės skolintis ?

       • Mama:

        Kur tu gyveni, kaunieti? Tikrai ne Kaune, kur valdo TS-KD. Čia mes turime neveikiantį tualetą už 0,5 milijono, labiausiai duobėtas gatves, pasistatėme vienam čempionatui areną, dabar svajojme apie kongreso rūmus ir t.t. O gal tau į darbą ar mokslus nereikia važinėti? O gal tu aklas ir kurčias, kad viso to nematai? O gal nesuvoki? tada ir rašinėti nereikia!

        • kaunietis:

         Labas, mama.Vilnius turi byrandi Gedimino prospektą, neveikiančią milijoninę el. bilieto sistemą, Nacionalinį stadioną, Valdovų rūmus, Mažeikiai Mažeikių naftą ir t.t. Ir ? Visoje Lietuvoje daug problemų. Ir ? Per vieną kadenciją korupcijos ir savivalės nesustabdysi.
         Aš nei aklas, nei kurčias ir man tenka į mokslus važinėti ir žinau ką reiškia minimali alga ir žinau ką reiškia emigracija, bet geriausiai žinau, kad pinigai negali iš niekur nieko atsirasti. Ir žinau, kad 1509lt sukels valstybės krachą, po kurio būsime Graikijos ar Ukrainos vietoje. Žinoma galite manimi netikėti, bet aš Jums tai garantuoju, nors Jums ir pačiai tai turėtų būti aišku. Geros dienos !

       • zemaiciu zydas:

        Skola maza todel kad biudzetas mazas. Eksportas nieko nereiskia kadangi eksportuojancios imones yra ne lietuviu. Pelnai iskeliauja uzsienin. Mokesciai mokami pagal is anksto su vyriausybe suderinta schema. Statistika propagandine. Kaip ponia sake, kas is jus rodikliu, jeigu praguvenimo lygis smenga laisvu pagreiciu zemyn? Skaicius klastot nesudetinga.

        • kaunietis:

         Nu laba diena, eksportas nieko nereiškia….Ar dar čia galima apie ką kalbėti, kai neturite visiškai jokios nuovokos ? Eksportas rodo padidėjusią gamybą, o tai ką neturi įtakos valstybės biudžetui ?
         Kai pritrūksti argumentu, žinoma galima sakyti, kad statistikos departamentas klastoja skaičius. Viso gero Jums.

         Ši dalis skirta komentatorei Mamai.
         Aš puikiai suprantu komentatorę Mamą. Aš irgi noriu, kad lietuviai gautų po 3000lt. Be jokio sarkazmo sakau. Bet kas iš to, kad noriu ? Ekonomika ne norais paremta, o ilgu darbų planu. Galite juoktis, tyčiuotis, šaipytis ir pirštais badyti, bet nepakeisit vieno fakto: ši vyriausybė suvaldė krizę, ko nepadarė tokios gigantės kaip Graikija ar Ispanija.Reikia daiktus vadinti tikraisiais vardais: man nepatinka, mano šeimai ir mano pažįstamiems nepatinka min. 850 litų atlyginimas. Su tokiu atlyginimu aišku, kad pragyvenimas tikrai ne koks. Ir ryškiai ne koks. Bet ar suprantat, kad atlyginimui augti reikia, kad augtų ir pramonė. Kadangi šiais metais pradėjo gerėti ekonominiai rodikliai, tai valdžia ir pakėlė atlyginimą 50lt. Taip, tai nežymus ir nereikšmingas pakėlimas, bet jis vyko kartu su ekonomikos augimu. Net neabejoju, kad kitais metais augimas vėl bus, bet ne toks kurį žada Viktoras- 1509lt. Na taip, gali būti, kad jis pasielgs taip beatodairiškai. Bet ar suprantat, kad įmonės iš karto privalės kelti savo produkcijos kainas ir Jūsų atlyginimas tuo pačiu nebeteks perkamosios galios ? Viktoras šneka apie kažkokią generuojančią ekonomiką, apie mokesčių mažinimą didžiosioms įmonėms, o kas nors pagalvojo apie mažąsias įmones ?
         Žinau, kad sakysite, kad pirmiausia turi būti svarbus žmogus ir jis turi gauti orų atlyginimą. Sutinku su Jumis. Bet Roma nepasistatė per vieną dieną. Amerika, Vokietija, Suomija ir kt. taip pat nesusikūrė per vieną dieną. Reik atminti, kad mes ilgą laiką buvome okupuoti. Tai buvo laikas, kai visi vogė, kai tik netingėjo. Po SSRS griūvimo viskas persikėlė į mūsų Nepriklausomybę.Su kyšininkavimu praktiškai nebuvo kovuojama ~10-15 metų ir Jūs norite, kad valstybė atsistotų ant kojų per vieną kadenciją ?
         Kodėl mano mylimos Lietuvos gyventojai negali patys pamąstyti, pažvelgti truputi į priekį ir atsitraukto nuo viso šio populizmo ir purvasklaidos ?

         • zemaiciu zydas:

          Taip lengvai neissisuksi labadiena viso gero. As nesakau kad statistika klastoja, as sakau kad ja tencencingai pateikia. Prekyba reikia lyginti, eksporta su importu, o ju santykis yra importo naudai VISADA, ir kai buna didziausias eksporto rodiklis, importo/eksporto santykis buna pats blogiausias. Ka tai reiskia? Ogi tai, kad suvartojama daugiau nei pagaminama. Plius, niekas nesigilina KAS yra pagrindiniai eksportuotojai. Ir KAIP eksportas papildo biudzeta. Jeigu pasigilinsit pamatysit, kad geriausiu atveju darbo mokesciais – pelnu ten niekas nerodo, pvm nemoka net i eu salis ir t.t. Be to, per paskutinius 4 metus jis ne ka teisaugo, patys landziokit kam reikia po tas statistikas. Kaip jis gali augt – is ko? Dirbt nebera kam! As jums pasakysiu koks eksportas isaugo – darbo jegos. Tai jau 100% tikra teisybe. Toliau – biudzeto deficitas auga, skolinimosi procentas lyginant su BVP auga, centrines valdzios deficitas auga. As nesu didelis konsrvatoriu kritikas, jie gerai laikosi, bet kad niekas neauga, tai faktas, jeigu sneket paprastai – tai suletinom griuvimo tempa ir tiek ziniu.

          • kaunietis:

           Prie Kirkilo vyriausybės importas buvo ~30proc didesnis už eksportą.
           2012 metais ir kriziniu laikotarpiu importas už eksportą didesnis ~15proc ir mažiau.
           Išaugęs eksportas rodo, kad gaminame daugiau nei suvartojame.Kas tame blogai ?

          • zemaiciu zydas:

           Ne, santykis visalaik tas pats. Na, as nelandzioju po statistika, bet jis TURI buti toks pats.Jis galejo buti kitoks tik per 7-8 metu burbula. Ar Tada ir valde kirkilas? O jis toks pats del daugelio veiksniu, is kuriu valdanciuju itaka – pats maziausias.

          • zemaiciu zydas:

           Kas del krizes, jokios pasaulines krizes nera, yra su doleriu susieto pasaulio krize. Beje, krize maziausiai paliete tas salis kurios nestojo I EU, arba neisivede Euro. Taip, mazos ekomonikos legviau persiorientuoja, ir ju negalima lyginti su monstrais nei rodikliu prasme, nei skolu. Kiek % eksporto yra I EU? Ir kiek importo? Pasverkit ta laisva prekiu judejima su nauda ir pamatysit kad EU yra niekam tikes partneris. O lietuviai laizo EU subine nes tie uzkisa valdzia pazadais ir pigiais kreditais.

   • Visu pirma nors balsus per rinkimus ismokim saziningai skaiciuoti:

    O liberalai pries progresinius mokescius ir tt.Vel issirinkom milionieriu seimeli-tai jie uz save ir pakovos.Kaip matom viso pagrindas yra teisetumo uztikrinimas (kurio nebuvo per rinkimus)Taigi balsuosiu uz partija zadancia reformas teisetvarkoj.Uz PRISIEKUSIUJU TEISMA .

   • Kažin:

    Bet Uspaskichas ar kitas jo politikas atrodo “nesicaskins” su Lenkijos kišimuisi, kuo galime įtarti dabartinę valdžią. Ar tik ne tai “kauniečiui” labiausiai rūpi.

   • kaunieti:

    pažiūrėk ir pagalvok:
    youtube.com/watch?v=PuDkvcUm-gc&feature=relmfu

    youtube.com/watch?v=11Rlezey7Pw&feature=relmfu

  • Paskaitykit Donskio paskutini straipsni Alfoj:

   Gal kas ir Jums paaiskes…Pamatysit kaip Uspaskich ,,tarnauja” Lietuvos interesams.

 6. Pilietis:

  Tai, kad Vaigausko giminaiti sena KGB’ista pries rinkimus uzdare paulausko chebra ir grasina 15metu nelaisves, jums gerbiamieji ka nors sako?

 7. Rytas:

  Konservatoriai nemoka garbingai pralaimėti.

 8. Vaidilosvainis:

  Tautiečiai brangūs, ko gi čia jūs tas ietis laužote į visiškai neesminius reikalėlius? Jūs ką, per 20 metų taip vis dar neįsikertate, kad pagal mums nustovėtas pseudodemokratines žaidimo taisykles absoliučiai dzin, kas yra valdžioje. Sakot nesąmones kalbu? Tuomet nurodykite bent apytiksliai bet kokį “demokratinės” istorijos laikotarpį, kuomet demosui – demokratijos pagrindui- gyvent buvo už visus likusius geriausia. Įskaitant ir sovietmetį, ir paskutinius 20 metų, kuomet tą demosą valdė pasikeisdami ir komuniagos, ir socdemai su darbiečiais, ir vos ne jų ideologinė priešingybė- koncervai su liberastais,- nesvarbu, kas valdžioje, bet turtuoliai vis labiau turtėja, pasiturintys vis sunkiau pasituri, o vargšai vis labiau vargsta. Liaudis šiomis žaidimo taisyklėmis šio žaidimo niekuomet nelaimės. Juk net tokios demokratiškiausios demokratijos pasaulyje kaip JAV vienas finansų ir politikos apžvalgininkų Matt Taibbi reziumavo, kad laisvos rinkos sąlygomis organizuojamuose rinkimuose organizuotas gobšumas visuomet nugalės neorganizuotą demokratiją. Tad tol, kol mūsų laimingo gyvenimo idealas- suvartoti kiek įmanoma daugiau, valdžioje gali būt nors komunistai, “laimingiausiai” visuomet gyvens lovio aplinka. Tokia aksioma ir nieko čia daugiau neišgalvosi,- kol idealas- lovys, loviui visiškai nesvarbu, kas šiuo metu prie jo yra.

 9. Gailites ar ne gerb.Vaigauskai:

  per velu ir per mazai,kaip anglai sako.Einate pareigas,uz atlyginima ir prisiimate atsakomybe.Reikejo anksciau atsisakyti.Cia ne Kaledu seneli pasizadet suvaidinti.Dabar darykit viska,kad pazeidimai butu tinkamai ivertinti ir kaltieji nubausti.

 10. Gintaras (buves kaunietis) > kaunieciui:

  Mielas zmogau, pabandysiu Jums atsakyti. Del elektrines. Ar Jums neatrodo, kad trys elektrines – kaip koks anekdotas, tai gal bukime nors kiek protingesni ir maziau pasipute?.. O kodel mums nepradejus su artimiausiais kaimynais kalbetis zmoniu kalba, o ne isteriskai klykauti?.. Juk yra tokia grazi patarle: “Kaip sauksi – taip ir atsilieps”… Tai va, pradejus n o r m a l i a i bendradarbiauti, na ir gautume tu kilovatvalandziu nusipirkti l a b a i pigiai – is Rusijos atomines statomos elektrines (gudai tegul paspringsta savo geru…). O tai, gerai pamislyjus, kam mums toki galvos skausma uzsiversti ant Ignalinos ir dar… senos atgyvenusios kartos branduolini reaktoriu (kadangi niekam nereikalingas trantas, tai pametejo “kvailuciams” lietuviams, persiprasau)?.. Pasiziurekite i vargsa musu Zenona Vaigauska, senukas zaliam jaunimeliui niekaip neirodo, kad uz nutaupytus grasius net negalvokite kulturingai ateiti i sausakimsas rinkimines sales (tie didieji taupytojai koncerveliai… dar svajoja apie atomini giganta, kuris pareikalautu ar ne kokiu 17-22 milijardu apskritoje sumoje musu varganais litukais, kuriuos, na, niekaip “neisprakaituosim” vien uz palukanas uzsienio bankams)… Tai ka cia bekliedeti a p i e labai pigia elektra (o kur infliacija?), cia tik svaiciojimai, nesvaikit, gerbiamasis, nes ant parako statines gyventi irgi menkas malonumas..

  • kaunietis:

   1. Lietuvos tikslas tapti energetiškai nepriklausomais, todėl siūlymas pirkti elektrą iš rusų šiuo atveju visiškai netelpa į rėmus.
   2. Lietuvoje bus/būtų statomas naujausias/vienas naujausių reaktorių. Tad apie seno reaktoriaus statybą informacija yra visiškai laužta iš piršto.
   3. Lietuva prie reaktoriaus statybos prisidėtų ~6mlrd litų suma. Pinigai atitektų investuotojams ir Lietuvos biudžetui (kas yra apie 50mlrd. lt įplauka per ilgąjį laikotarpį)
   4. “..pareikalautu ar ne kokiu 17-22 milijardu apskritoje sumoje musu varganais litukais…” Čia viena bobutė sakė ? Ar Jums taip pat priimtina socdemų propaganda ?
   5. ““neisprakaituosim” vien uz palukanas uzsienio bankams” Palūkanos yra įskaičiuotos į elektros kainą, t.y. 18ct kwh. Tegu ta elektra kainuoja ir 20ct ir 30 ir 35ct vistiek tai bus pigiau nei dabar, plius gerokai papilnės biudžetas. Ir Lietuvos biudžetas, o ne Rusijos.
   6. “cia tik svaiciojimai” Taip, tiesa, iš Jūsų pusės vien tik svaičiojimai.
   7.”ant parako statines gyventi irgi menkas malonumas” O gyventi šalia baltarusių ir kaliningradiečių statomos elektrinės jau yra malonumas ?
   Gero vakaro.

   • Vilda:

    Rusijai labai naudinga galingos AE pastatymas Lietuvoje. Uzdarinejant Japonijoje, Vokietijoje ir kitose salyse atomines elektrines, sodrinto urano pardavimas tapo didziule problema, nes saviems jis parduodamas pusvelciui, o Vakaru salims-brangiai. Mums pasistacius tokia brangia AE, jie Kaliningrade pabaigs savo, kurios elektros savikaina jau vien del urano kainos bus zemesne nei Lietuvos, tad Vakarams ju kaina bus priimtinesne. Negaledama parduoti Vakarams, Lietuva pusvelciui tieks elektra Baltarusijai ir visai didziajai Rusijai, nes elektra bus gaminama gausiai tuo galingu ‘aparatu’. Lietuva ekonomiskai bus ‘suriesta’ i ozio raga amziams. Be to, karo atveju tai puiki atomine bomba-uzteks vieno gero sprogmens ir Lietuvos neber.
    Tad as manau, kad vyksta valdzios susitarimai ne tik su japonais, bet ir su rusais, kurie nori rinkos sodrintam uranui parduoti. Manau, kad bus susitarta su rusais uz labai didele kaina dar ir laidoti branduolines atliekas placioje rusu zemeleje.
    Tad kaltinimai, kad Rusija perka agitacija pries AE statyma, manau, yra atvirksciai, jie remia propoganda uz AE statyba.

    • kaunietis:

     Rusija nėra vienintelė urano tiekėja.
     Didžiąją elektros dalį nupirks tas kas investuos pinigus, logiška ? O telikęs nedidelis perteklius bus parduotas Lenkijai ar kitiems.
     Lietuva nebus “”ekonomiškai suriesta”, kaip tik pinigai už elektrą liks Lietuvoje. O pinigai reiškia ir didesnius atlyginimus ir investicijas ir t.t.
     Jei kalbate apie sprogmenis, tai geriau jau dabar galite pradėti bijoti neaiškių belarusų ar kaliningradiečių atominių. Vienai iš jų susprogus, Lietuvos tikrai neliks.

   • Mama:

    o iš ko pirksime kurą AE? Visas pasaulis perka iš rusų, o mes ką iš marso atsivešime? Tai apie kokią nepriklausomybę kalbi?

    • kaunietis:

     Uraną eksportuoja, galiu truputi sumeluot, 17 valstybių. Žinoma, kad galbūt uraną pirksime iš Rusijos, bet ji yra tikrai ne vienintelė eksportuotoja, tad šioje vietoje yra konkurencija. Plius urano kaina nėra tokia ryški dedamoji prie galutinės kilovatvalandės kainos, todėl jaudintis nėra ko.

 11. Rimas:

  Pagal mane, gera iniciatyva virto “garo nuleidimu, pasibėdavojant “geruojam” dėdulei, kuris tautai paaiškino” …šie rinkimai buvo sąžiningi ir garbingi..”
  Idilija: visi pergyvena, visiems rūpi.
  Ar nieko toks “susitikimas” neprimena?
  (Kompartijos gensekų, pokalbių su susirūpinusia liaudimi?)

 12. UZSIENIS:

  tai reiskias bus dar tie balsai is uzsienio ,kurie balsavo ambasadoje?isiskaitykite ka jis pasake…bet jau yra Drasiaus kelias zinutes ,kad piketai prie ambasados prasideda …VAIGAUSKAI KUR BALSAI IS UK ???MES STOVEJOME ,SALOME 2VAL EILEJE IR METEME SAVO VOKUS I BALSADEZE..KUR TIE BALSAI???

 13. UZSIENIS:

  MES MANOME ,KAD BALSAI DINGO ,KAD DAUGUMA BALSAVO UZ DRASOS KELIA…DABAR VEL BALSUOSIME….TAI KA NEJAUGI VEL DINGS BALSAI..VISI I PIKETA PRIE AMBASADOS LONDONE…

 14. emigrantams:

  piketas prie ambasados lietuviu londone si sekmadieni 14val….

 15. Gintaras (buves kaunietis) > kaunieciui:

  SPECIALISTU ARGUMENTAI PRIES ATOMINE ELEKTRINE:

  mums nori ibrukti nesaugu reaktoriu –
  —–
  komentaras.lt/?p=19303@cpage=1#
  —–
  didziausia visu laiku afera Lietuvoje//
  ————

  Linas Balsys: VAE tarnaus Rusijai,
  Lietuvai teks pamirsti apie energetine nepriklausomybe –
  —–
  15min.lt/naujiena/pinigai/lietuvos-naujienos/prezidentes-balsas-pats-tapo-prezidentu-194-193697//
  ————

  alkas.lt/2012/03/26/l-balsys-europos-sajungos-politika-atomines-energetikos-srityje//

  ————

 16. kaunietis:

  Ponas, Ginatarai, Vėsaitė nėra jokia energetikos specialistė, kad gaisčiau laiką skaitant jos straipsnį. Mačiau kaip ji šneka apie ae per debatus, tai pirmokas rastų daugiau argumentų kodėl reikalinga ae, nei ji.

  O Linas Balsys astovauja žaliosos energetikos institutui, todėl nenuostabu, kad jis nepritaria ae, o nori prastumti Saulės jėgainių, kad į kišinę nubirtų nemaža suma nuo 1,2lt už kwh.
  Dar ten buvo kažkas kalbama apie energijos perteklių: tam yra Kruono hidroelektrinė.

  • zemaiciu zydas:

   zmones nenori tos suknistos elektrines, referendumo rezultatus matot, aciu uz demesi. Nebera ka diskutuoti, teisingai? As geriau pasistatysiu sau generatoriu negu priklausysiu nuo kokios tai vakaru energijos, kuri parduoda elektra kaip monopolininke, uz kokia nori kaina, vaiksto lochai po mano kiema kada nori tikrinti kazkokiu skaitliuku ir aiskina kad jie turi teise. Vienam nuplese suo kelnes, galejo iskabint kumpio, gaila spejo isokt i savo uazika…nebenorim mes tu imoniu ir tu primestu paslaugu uz sutartines ju kainas.

 17. kaunieti,:

  Pažiūrėk ir pagalvok:

  youtube.com/watch?v=PuDkvcUm-gc&feature=relmfu
  youtube.com/watch?v=11Rlezey7Pw&feature=relmfu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė