Lietuvos jaunimas kviečia į protesto akciją „Mums ne tas pats“ (7)

Bambalinis balsavimas | Alkas.lt nuotr.

Bambalinis balsavimas | Alkas.lt nuotr.

„Feisbuko“ socialiniame tinkle jaunimas raginamas spalio 17 d. 11.45 val. rinktis į protesto akciją Vilniuje prie Vyriausiosios rinkimų komisijos būstinės (Gynėjų g. 8, 01109 Vilnius) ir išreikšti savo protestą prieš neskaidrius rinkimus į Seimą.

Per Lietuvą nuvilnyjus nepasitenkinimo rinkimų rezultatais bangai, į viešumą išlendant vis daugiau pažeidimų ne tik balsavimo metu, bet ir skaičiuojant balsus, o Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) vis kalbant apie „nedidelius pažeidimus, kurie yra neišvengiami“ politiškai aktyvus Lietuvos jaunimas nemiega.

Jaunimas nepatenkintas populistinėmis partijomis. Jiems skaudu, kad jas renka. Jiems liūdna, kad Lietuvos piliečiai negalvoja balsuodami už tautos atstovus. Bet didžiausią rūpestį kelia tai, kad šie rinkimai panėšėjo į aukcioną ƒ„kas daugiau nupirks“.

„MUMS NE TAS PATS“, mes norime atkreipti aukščiausių ir atsakingų institucijų, politikų bei visos visuomenės dėmesį. Todėl rytoj renkamės šalia VRK būstinės šia akcija parodyti, kad vangaus darbo, kuris atnešė tokius rezultatus, netoleruosime“, – rašoma „facebook.com“ jaunimo sukurtame renginio tinklapyje.

Politiškai aktyvus jaunimas kviečia ateiti poromis ir atsinešti popieriaus lapą su užrašu „Mano balsas“ bei pinigų kupiūrą.

Akcijos metu ketinama gavus komandą vienu metu vaizdžiai inscenizuoti balso pirkimo procesą: vienas duoda pinigą, kitas – savo balsą ir tada SUKERTA rankomis.

Organizatoriai ragina visus neabejingus ateiti į Akciją „MUMS NE TAS PATS“ ir išreikšti poziciją, parodyti, kad jaunimui rūpi valstybės ateitis.

Kategorijos: Lietuvoje, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė