Spalio 17-ąją bus paminėti Garliavos įvykiai (video) (9)

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

„Tie-SOS!“. Alkas.lt nuotr.

Visi, kam svarbi demokratinė ir žmoniška Lietuva, spalio 17-ąją, trečiadienį, 18 valandą esate laukiami Simono Daukanto aikštėje Vilniuje – čia bus uždegtos žvakutės ir paminėtas gegužės 17-ąją valdžios Garliavoje surengtas masinio smurto aktas, praneša tiesos.lt.

Pasak Lietuvos Konstitucijos kūrėjų, smurtaudama Garliavoje valdžia pasikėsino į konstitucinę šalies santvarką. Ginti Konstituciją ir jos įtvirtintą santvarką – kiekvieno piliečio, ištikimo Lietuvos Respublikai, pareiga.

 

httpv://youtu.be/BYbbLRbdkqs

Rugsėjo 17 d. meninė-pilietinė akcija

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Pilietinė visuomenė, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , .

9 komentarai

  1. Goda:

    kaži ar jūs minėtumėt tuos įvykius, jei ant nosies nekabėtų antras rinkimų turas.

  2. Rita:

    Tai kur ji yra, Ta “islaisvinta” mergaite? Kazin ar is viso dar gyva?

  3. Irmantas:

    O aš palaikau tą mergaitės išlaisvinimo akciją su daugiau kaip 200 policijos pareigūnų. Juk tik asilui gali būti neaišku, kad kitokiu būdu tos mergaitės iš Garliavos niekaip ir niekas nebūtų sugebėjęs paimti. Jau turėjom pavyzdį, kai buvo mėginta įvykdyti teismo sprendimą ir rezultate – sumuštas antstolis 🙂 Visos taikios ir geranoriškos priemonės buvo jau išnaudotos, laiko tam skirta net per daug ir tai nedavė jokių rezultatų … Taigi venskienė pati ir prisiprašė. O smurto ten jokio nebuvo, nereikia kliedėti. Kad teko ugniagesiams duris laužti ir klausytis skandalų – irgi tik Venskienės nuopelnas. Nenorėjo civilizuotos procedūros – gavo pajusti realiai įstatymo viršenybės galią. Vilkino aną bylą kiek tik begalėjo, daba vilkina šitą – atvirai jau nuo jos pykinti ima … Palaukite dar Europos teismų sprendimo, kad mergaitė taip ilgai negalėjo būti su motina … Tikėjimas didelis dalykas, bet tai dar ne tikroji tiesa … kažkada dėl tikėjimo buvo deginami gyvi mokslininkai ir psichiniai ligoniai, jūs norite sugrįžti į tuos laikus ir gyventi laukinių vakarų sąlygomis, kai kiekvienas daro savo teismą?.. Jūs tikite, kad mergaitė buvo tvirkinima ar prievartaujama, o aš štai tikiu, kad mergaitė buvo tetų, senelių ar tėvo primokinta – iš keršto kažkokiai vargšei mergiotei, kuri išdrįso pasipriešinti Garliavos “aukštuomenei” … O dabar visas tas cirkas gali būti ir dėl Drąsiaus pinigų (kas ten žino – gal Drąsiaus vardu buvo aprašyti ir sesers teisėjos turtai?) – paveldi tai mergaitė, o valdys kas – “ta biologinė”???? :))) Juk tai smūgis Garliavai žemiau juostos … šitoks praradimas. Neatmetu tikimybės, kad už viso šito gal būt slypi dar kokia nors šūdinesnė istorija (tarkime – kas ir kodėl nužudė Teisėją?), o pedofilijos skandalas – tik dūmų uždanga kvailiams. Gal net ne Drąsius tuos žmones nušovė, gal Laimutės sesuo buvo nušauta tik dėmesiui nukreipti, gal Drąsių slapstė savi (tada šaudė jis), o gal tie – kurie pašalino teisėją ir suvertė visą kaltę Kedžiui … Iš esmės visa byla nuo pat pradžių buvo tiriama šūdinai … Klausimas tik – specialiai, ar iš durnumo?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė