Pasaulio taurės etape R.Meilutytė plauks net trijų rungčių finaluose (0)

Rūta Meilutytė

Rūta Meilutytė

Spalio 14 d., Lietuvos olimpinis atradimas, 15-metė Londono olimpinė čempionė, plaukikė Rūta Meilutytė Pasaulio taurės varžybų etape Stokholme (Švedija) 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankos varžybose užėmė ketvirtą vietą ir pateko į finalą.

R.Meilutytė šį nuotolį įveikė per 54,54 sek. ir atsiliko tik nuo australės Džesikos Morison (Jessica Morrison) praplaukusios per 54,28 sek., bei vokietės Britos Stefen (Britta Steffen) – 54,45 sek. ir švedės Mičel Koleman (Michelle Coleman) – 54,50 sek..

Kiek vėliau R.Meilutytė iškopė į finalą ir 50 m plaukimo krūtine rungtyje. Ji įveikė šį nuotolį per 31,01 sek. ir tarp 32 atrankos plaukimo dalyvių užėmė 3-ią vietą. Greičiau už Rūtą plaukė tik švedė Dženi Johanson (Jennie Johansson) – 30,77 sek., bei amerikietė Džesika Hardi (Jessica Hardy) – 30,82 sek..

Dar vėliau R.Meilutytė prasimušė į finalą ir 3-ioje rungtyje! 100 m kompleksiniame plaukime Rūta užėmė 7-tą vietą ir su 1 min. 2,41 sek. laiku trečią kartą pateko į finalą! Pirma šioje rungtyje buvo vengrė Katinka Hošu (Katinka Hosszu) nuplaukusi per 1min. 00,97 sek.

Finaliniai plaukimai vyks šiandien vakare.

Vakar vakare R.Meilutytė laimėjo Pasaulio taurės varžybų etapo 100 m plaukimo krūtine finalą, o 50 m plaukime laisvuoju stiliumi užėmė 5-tą vietą.

Kategorijos: Naujienos, Užsienyje, Visi įrašai | Žymos: , , , , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė