Spaudos konferencijoje G.Songaila ir D.Jančaras pranešė apie pažeidimus Seimo rinkimų išankstiniame balsavime (video, doc) (5)

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Gintaras Songaila | Alkas.lt nuotr.

Spalio 11 d. 10.30 val. Seime įvyko Seimo nario, Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinės tarybos,parlamentinės grupės „Už teisingumą“ ir Tautininkų Sąjungos pirmininko Gintaro Songailos ir Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinės tarybos nario, Lietuvos Centro partijos pirmininko Eugenijaus Skrupskelio spaudos konferencija.

Spaudos konferencijoje dalyvavo ir kandidatas į Seimo narius Pagėgių-Šilutės apygardoje Donatas Jančaras.

Visuomenei ir žiniasklaidai buvo paviešinti Seimo rinkimų išankstiniame balsavime  užfiksuoti šiurkštus piktnaudžiavimai. Buvo pateikta ir filmuota medžiaga atskleidžianti pažeidimus Pagėgių rinkimų apygardoje.

Donatas Jančiaras | Alkas.lt nuotr.

Donatas Jančiaras | Alkas.lt nuotr.

Tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją žiūrėkite ČIA.

Klausimus internetu spaudos konferencijos metu užduokite ČIA.

Žiūrėkite spaudos konferencijos vaizdo įrašą (lrs.lt video):

Nacionalinio susivienijimo susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“ politinės tarybos narys E.Skrupskelis perksiatė šio susivienijimo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK) adresuotą protesto raštą, kuriame išreiškė susirūpinimą Seimo rinkimų kampanijos eiga. Rašte rašoma, kad Vyriausiosios rinkimų komisijos „veiklos pobūdis leidžia teigti, kad yra vykdoma protekcionistinė (tik valstybės biudžeto paramą gaunančioms partijoms palanki) agitacinė kampanija. Partijos, negaunančios valstybės biudžeto paramos politinei ir rinkiminei-agitacinei veiklai bei individualūs kampanijos dalyviai yra diskriminuojami, nes neturi galimybių lygiomis teisėmis vykdyti agitacinės veiklos ir supažindinti rinkėjų su savo programinėmis nuostatomis. Be to, daliai rinkiminės kampanijos dalyvių sudaromos išskirtinės sąlygos informacijos sklaidai televizijoje“.

Šiuo raštu Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje” pareiškė protestą VRK, kaip teigiama rašte – „toleruojančiai įstatymų pažeidimus ir sudarančiai sąlygas rinkimuose konkuruoti ne idėjomis ir programomis, bet turimų pinigų kiekiu“.

Nacionalinio susivienijimo „Už Lietuvą Lietuvoje“protesto raštas VRK [doc].

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė