Pirmą kartą Lietuvoje – pasaulinės Strateginio valdymo asociacijos konferencija (0)

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas | wikipedija.org nuotr.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas | wikipedija.org nuotr.

Spalio 11 d. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Vilniuje, viešės grupė pasaulyje pripažintų strateginio valdymo specialistų, kurie dalysis patirtimi su Lietuvos tyrėjais ir įmonių vadovais, pristatys naujausias strateginio valdymo tendencijas, koncepcijas bei tyrimų rezultatus. ISM vyks viena iš Strateginio valdymo asociacijos (ang. Strategic Management Society) metinės konferencijos sesijų „Strateginės inovacijos ir verslumas besikeičiančiose posocialistinėse ekonomikose“. Tai – pirmasis tokio pobūdžio pasaulio verslo strategų susitikimas Vidurio ir Rytų Europoje.

„Pagrindinė Strateginio valdymo asociacijos konferencija šiais metais vyks Prahoje, o vėliau su vienos dienos sesija lankysis ir Lietuvoje. Lietuvai ši konferencija – proga parodyti, kad mūsų šalis siekia integruotis į svarbiausią pasaulyje mokslinę bendruomenę strateginio valdymo srityje ir taikyti naujausius mokslinių tyrimų standartus. Taip pat, tai – galimybė užmegzti partnerystę su pripažinta moksline bendruomene pasaulyje, semtis patirties ir mokytis panaudoti naujausius mokslinių tyrimų rezultatus, priimant svarbius strateginius sprendimus“, – sakė ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto tyrimų direktorius dr. Modestas Gelbūda.

Konferencijoje Lietuvoje bus nagrinėjamos mažų ir dinamiškų ekonomikų galimybės skintis kelią pasaulinėje rinkoje. Konferencijos metu lektorių pranešimus papildys Lietuvos ir Baltijos šalių verslininkų įžvalgos bei sprendimai, padedantys verslui įveikti iškylančias problemas. Strateginio valdymo asociacijos konferencijoje Lietuvoje viešės pranešėjai iš JAV, Argentinos, Australijos ir Lietuvos.

Strateginių verslo inovacijų, socialinių bei ekonominių pokyčių įtaką verslo plėtrai aptars Kevinas Klarkas (Kevin Clark) iš Vilanovos (Villanova) universiteto (JAV), Mardžojus Lailas (Marjorie Lyles) iš Indianos universiteto (JAV), Hemantas Mačintas (Hemant Merchant) iš Florida Atlantic universiteto (JAV), Peteris Moranas (Peter Moran) iš Naujojo Pietų Velso universiteto (Australija) , Hektoras Ročas (Hector Rocha) iš IAE Verslo mokyklos (Argentina), Migelis Rivera-Santos (Miguel Rivera-Santos) iš Babson koledžo (JAV) ir Purdue universiteto (JAV) lektorius, Amerikos lietuvis dr. Aldas Kriaučiūnas.

Strateginio valdymo asociacija (ang. Strategic Management Society) – tai verslo strategų organizacija, jungianti daugiau nei 3000 strateginės vadybos tyrėjų ir praktikų iš 80 valstybių. Organizacija vykdo mokslinę ir švietėjišką veiklą: rengia publikacijas, organizuoja diskusijas, tarptautines konferencijas, steigia apdovanojimus labiausiai nusipelniusiems bendruomenės nariams bei jauniems perspektyviems tyrėjams. Strateginio valdymo asociacija įkurta 1981 metais Londone.

Kategorijos: Lietuvoje, Naujienos, Politika ir ekonomika, Visi įrašai, Visuomenė | Žymos: , , , , , , , , , , .
Skaityti komentarusKomentavimo taisyklės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Reklama

Init


 

Dusodininkai

 

ethnic art.lt
Baltų šalelė